У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6181 Південнодонбаська — Маріуполь Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6181 сполученням Південнодонбаська - Маріуполь відправляється зі станції Південнодонбаська о 20.05 і прибуває на станцію Маріуполь о 22.33 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 28 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 7 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Велико-Анадоль, Волноваха, Карань, Кальчик, Асланове, Сартана.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Південнодонбаська 20.05
Велико-Анадоль 20.15 1 хв  20.16 10 хв 
Волноваха 20.36 2 хв  20.38 31 хв 
Карань 21.06 1 хв  21.07 1 г  1 хв 
Кальчик 21.37 1 хв  21.38 1 г  32 хв 
Асланове 21.49 1 хв  21.50 1 г  44 хв 
Сартана 22.07 1 хв  22.08 2 г  2 хв 
Маріуполь 22.33 2 г  28 хв 

У розкладі поїзда 6181 Південнодонбаська — Маріуполь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031