У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6181 Південнодонбаська — Маріуполь Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Південнодонбаська - Маріуполь номер 6181 відправляється зі станції Південнодонбаська о 20.23 і прибуває на станцію Маріуполь о 22.51 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 28 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 7 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6181 Південнодонбаська - Маріуполь пролягає по таким станціям як Велико-Анадоль, Волноваха, Карань, Кальчик, Асланове, Сартана.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Південнодонбаська 20.23
Велико-Анадоль 20.33 1 хв  20.34 10 хв 
Волноваха 20.54 2 хв  20.56 31 хв 
Карань 21.24 1 хв  21.25 1 г  1 хв 
Кальчик 21.55 1 хв  21.56 1 г  32 хв 
Асланове 22.07 1 хв  22.08 1 г  44 хв 
Сартана 22.25 1 хв  22.26 2 г  2 хв 
Маріуполь 22.51 2 г  28 хв 

У розкладі поїзда 6181 Південнодонбаська — Маріуполь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28