У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6181/6182 Ясинувата — Вуглегірськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Ясинувата - Вуглегірськ номер 6181/6182 відправляється зі станції Ясинувата-Пас. о 16.30 і прибуває на станцію Вуглегірськ о 18.13 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 43 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6181/6182 Ясинувата - Вуглегірськ пролягає по таким станціям як Ясинувата-Гірка, Ясинувата-Західна, 1118 Км, Макіївка-Пас., 1110 Км, Кринична, Шляхопровід, Пантелеймонівка, Горлівка, 6 Км, Байрак, 15 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ясинувата-Пас. 16.30
Ясинувата-Гірка 16.33 1 хв  16.34 3 хв 
Ясинувата-Західна 16.37 1 хв  16.38 7 хв 
1118 Км 16.41 1 хв  16.42 11 хв 
Макіївка-Пас. 16.55 2 хв  16.57 25 хв 
1110 Км 17.00 1 хв  17.01 30 хв 
Кринична 17.05 1 хв  17.06 35 хв 
Шляхопровід 17.11 1 хв  17.12 41 хв 
Пантелеймонівка 17.23 1 хв  17.24 53 хв 
Горлівка 17.44 1 хв  17.45 1 г  14 хв 
6 Км 17.50 1 хв  17.51 1 г  20 хв 
Байрак 17.57 1 хв  17.58 1 г  27 хв 
15 Км 18.04 1 хв  18.05 1 г  34 хв 
Вуглегірськ 18.13 1 г  43 хв 

У розкладі поїзда 6181/6182 Ясинувата-Пас. — Вуглегірськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28