У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6184/6183 Вуглегірськ — Ясинувата-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6184/6183 сполученням Вуглегірськ - Ясинувата-Пас. відправляється зі станції Вуглегірськ о 19.04 і прибуває на станцію Ясинувата-Пас. о 21.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 56 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 42 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 15 Км, Байрак, 6 Км, Горлівка, Пантелеймонівка, Шляхопровід, Кринична, 1110 Км, Макіївка-Пас., 1118 Км, Ясинувата-Західна, Ясинувата-Гірка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вуглегірськ 19.04
15 Км 19.09 1 хв  19.10 5 хв 
Байрак 19.22 1 хв  19.23 18 хв 
6 Км 19.29 1 хв  19.30 25 хв 
Горлівка 19.36 2 хв  19.38 32 хв 
Пантелеймонівка 20.02 1 хв  20.03 58 хв 
Шляхопровід 20.13 1 хв  20.14 1 г  9 хв 
Кринична 20.19 1 хв  20.20 1 г  15 хв 
1110 Км 20.24 1 хв  20.25 1 г  20 хв 
Макіївка-Пас. 20.29 2 хв  20.31 1 г  25 хв 
1118 Км 20.37 1 хв  20.38 1 г  33 хв 
Ясинувата-Західна 20.52 1 хв  20.53 1 г  48 хв 
Ясинувата-Гірка 20.55 1 хв  20.56 1 г  51 хв 
Ясинувата-Пас. 21.00 1 г  56 хв 

У розкладі поїзда 6184/6183 Вуглегірськ — Ясинувата-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
      
Березень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031