У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6184/6183 Вуглегірськ — Ясинувата Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Вуглегірськ - Ясинувата номер 6184/6183 відправляється зі станції Вуглегірськ о 18.47 і прибуває на станцію Ясинувата-Пас. о 20.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 48 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 35 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6184/6183 Вуглегірськ - Ясинувата пролягає по таким станціям як 15 Км, Байрак, 6 Км, Горлівка, Пантелеймонівка, Шляхопровід, Кринична, 1110 Км, Макіївка-Пас., 1118 Км, Ясинувата-Західна, Ясинувата-Гірка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вуглегірськ 18.47
15 Км 18.52 1 хв  18.53 5 хв 
Байрак 19.04 1 хв  19.05 17 хв 
6 Км 19.09 1 хв  19.10 22 хв 
Горлівка 19.18 1 хв  19.19 31 хв 
Пантелеймонівка 19.40 1 хв  19.41 53 хв 
Шляхопровід 19.52 1 хв  19.53 1 г  5 хв 
Кринична 19.59 1 хв  20.00 1 г  12 хв 
1110 Км 20.03 1 хв  20.04 1 г  16 хв 
Макіївка-Пас. 20.08 2 хв  20.10 1 г  21 хв 
1118 Км 20.19 1 хв  20.20 1 г  32 хв 
Ясинувата-Західна 20.27 1 хв  20.28 1 г  40 хв 
Ясинувата-Гірка 20.31 1 хв  20.32 1 г  44 хв 
Ясинувата-Пас. 20.35 1 г  48 хв 

У розкладі поїзда 6184/6183 Вуглегірськ — Ясинувата-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28