У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6184/6183 Вуглегірськ — Ясинувата-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6184/6183 сполученням Вуглегірськ - Ясинувата-Пас. відправляється зі станції Вуглегірськ о 19.04 і прибуває на станцію Ясинувата-Пас. о 21.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 56 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 42 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 15 Км, Байрак, 6 Км, Горлівка, Пантелеймонівка, Шляхопровід, Кринична, 1110 Км, Макіївка-Пас., 1118 Км, Ясинувата-Західна, Ясинувата-Гірка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вуглегірськ 19.04
15 Км 19.09 1 хв  19.10 5 хв 
Байрак 19.22 1 хв  19.23 18 хв 
6 Км 19.29 1 хв  19.30 25 хв 
Горлівка 19.36 2 хв  19.38 32 хв 
Пантелеймонівка 20.02 1 хв  20.03 58 хв 
Шляхопровід 20.13 1 хв  20.14 1 г  9 хв 
Кринична 20.19 1 хв  20.20 1 г  15 хв 
1110 Км 20.24 1 хв  20.25 1 г  20 хв 
Макіївка-Пас. 20.29 2 хв  20.31 1 г  25 хв 
1118 Км 20.37 1 хв  20.38 1 г  33 хв 
Ясинувата-Західна 20.52 1 хв  20.53 1 г  48 хв 
Ясинувата-Гірка 20.55 1 хв  20.56 1 г  51 хв 
Ясинувата-Пас. 21.00 1 г  56 хв 

У розкладі поїзда 6184/6183 Вуглегірськ — Ясинувата-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031