У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6189-6507 Лавочне — Чоп Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6189-6507 сполученням Лавочне - Чоп відправляється зі станції Лавочне о 17.22 і прибуває на станцію Чоп о 22.12 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 32 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 49 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 1 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Скотарське, Яблунів, Вовчий, Свалява, Карпати, Кольчине, Мукачево-Перевалочна, Баркасове, Батьово, Есень-платформа.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лавочне 17.22
Опорець 17.28 1 хв  17.29 6 хв 
Бескит 17.35 1 хв  17.36 13 хв 
Скотарське 17.50 3 хв  17.53 28 хв 
Гукливий 17.57 1 хв  17.58 35 хв 
Воловець 18.04 2 хв  18.06 42 хв 
Яблунів 18.11 1 хв  18.12 49 хв 
Занька 18.18 1 хв  18.19 56 хв 
1662 Км 18.25 1 хв  18.26 1 г  3 хв 
Вовчий 18.34 1 хв  18.35 1 г  12 хв 
Сасівка 18.41 1 хв  18.42 1 г  19 хв 
Неліпино 18.46 1 хв  18.47 1 г  24 хв 
Свалява 18.52 2 хв  18.54 1 г  30 хв 
Драчино 18.58 1 хв  18.59 1 г  36 хв 
Пасіка 19.03 1 хв  19.04 1 г  41 хв 
Карпати 19.07 1 хв  19.08 1 г  45 хв 
Чинадієве 19.12 1 хв  19.13 1 г  50 хв 
Чинадієве(оп) 19.16 1 хв  19.17 1 г  54 хв 
Кольчине 19.21 2 хв  19.23 1 г  59 хв 
Мукачево-Прилад 19.28 1 хв  19.29 2 г  6 хв 
Мукачево 19.33 1 г 24 хв  20.57 2 г  11 хв 
Мукачево-Перевалочна 21.01 1 хв  21.02 3 г  39 хв 
Ключарки 21.06 1 хв  21.07 3 г  44 хв 
Страбичово 21.14 1 хв  21.15 3 г  52 хв 
Баркасове 21.23 1 хв  21.24 4 г  1 хв 
Ровне 21.27 1 хв  21.28 4 г  5 хв 
1727 Км 21.35 1 хв  21.36 4 г  13 хв 
Батьово 21.41 2 хв  21.43 4 г  19 хв 
Свобода 21.47 1 хв  21.48 4 г  25 хв 
Есень 21.53 1 хв  21.54 4 г  31 хв 
Есень-платформа 21.57 1 хв  21.58 4 г  35 хв 
Мінеральне 22.03 1 хв  22.04 4 г  41 хв 
Чоп-Перев. 22.09 1 хв  22.10 4 г  47 хв 
Чоп 22.12 4 г  50 хв 

У розкладі поїзда 6189-6507 Лавочне — Чоп можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728