У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6189-6507 Лавочне — Чоп Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6189-6507 сполученням Лавочне - Чоп відправляється зі станції Лавочне о 17.22 і прибуває на станцію Чоп о 22.12 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 32 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 49 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 1 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Скотарське, Яблунів, Вовчий, Свалява, Карпати, Кольчине, Мукачево-Перевалочна, Баркасове, Батьово, Есень-платформа.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лавочне 17.22
Опорець 17.28 1 хв  17.29 6 хв 
Бескит 17.35 1 хв  17.36 13 хв 
Скотарське 17.50 3 хв  17.53 28 хв 
Гукливий 17.57 1 хв  17.58 35 хв 
Воловець 18.04 2 хв  18.06 42 хв 
Яблунів 18.11 1 хв  18.12 49 хв 
Занька 18.18 1 хв  18.19 56 хв 
1662 Км 18.25 1 хв  18.26 1 г  3 хв 
Вовчий 18.34 1 хв  18.35 1 г  12 хв 
Сасівка 18.41 1 хв  18.42 1 г  19 хв 
Неліпино 18.46 1 хв  18.47 1 г  24 хв 
Свалява 18.52 2 хв  18.54 1 г  30 хв 
Драчино 18.58 1 хв  18.59 1 г  36 хв 
Пасіка 19.03 1 хв  19.04 1 г  41 хв 
Карпати 19.07 1 хв  19.08 1 г  45 хв 
Чинадієве 19.12 1 хв  19.13 1 г  50 хв 
Чинадієве(оп) 19.16 1 хв  19.17 1 г  54 хв 
Кольчине 19.21 2 хв  19.23 1 г  59 хв 
Мукачево-Прилад 19.28 1 хв  19.29 2 г  6 хв 
Мукачево 19.33 1 г 24 хв  20.57 2 г  11 хв 
Мукачево-Перевалочна 21.01 1 хв  21.02 3 г  39 хв 
Ключарки 21.06 1 хв  21.07 3 г  44 хв 
Страбичово 21.14 1 хв  21.15 3 г  52 хв 
Баркасове 21.23 1 хв  21.24 4 г  1 хв 
Ровне 21.27 1 хв  21.28 4 г  5 хв 
1727 Км 21.35 1 хв  21.36 4 г  13 хв 
Батьово 21.41 2 хв  21.43 4 г  19 хв 
Свобода 21.47 1 хв  21.48 4 г  25 хв 
Есень 21.53 1 хв  21.54 4 г  31 хв 
Есень-платформа 21.57 1 хв  21.58 4 г  35 хв 
Мінеральне 22.03 1 хв  22.04 4 г  41 хв 
Чоп-Перев. 22.09 1 хв  22.10 4 г  47 хв 
Чоп 22.12 4 г  50 хв 

У розкладі поїзда 6189-6507 Лавочне — Чоп можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31