У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6201 Фастів — Козятин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Фастів - Козятин номер 6201 відправляється зі станції Фастів-1 о 05.01 і прибуває на станцію Козятин-1 о 06.47 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 46 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 12 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6201 Фастів - Козятин пролягає по таким станціям як Триліси, Кожанка, Чернявка, Саверці, Попільня, Харліївка, Брівки, Вчорайше, Чорнорудка, Білосілля, Вернигородок, Сестринівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Фастів-1 – Козятин-1 складає 35.00 гривень. Відстань між станціями – 93.3 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

В зв’язку з проведенням ремонтних робіт на дільниці Фастів-1- Козятин-1 в добу 18,25 травня е/п № 6201 буде курсувати зміненим розкладом: Фастів-1 05.01 Триліси 05.14-05.15 Кожанка 05.22-05.23 Чернявка 05.30-05.31 Саверці 05.36-05.37 Попільня 05.43-05.44 Харліївка 05.51- 05.52 Брівки 06.01-06.02 Вчорайше 06.10-06.11 Чорнорудка 06.24- 06.25 Білоcілля 06.29-06.30 Вернигородок 06.34-06.35 Сестринівка 06.41-06.42 Козятин-1 06.53

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Фастів-1 05.01
Триліси 05.14 1 хв  05.15 13 хв 
Кожанка 05.22 1 хв  05.23 21 хв 
Чернявка 05.30 1 хв  05.31 29 хв 
Саверці 05.36 1 хв  05.37 35 хв 
Попільня 05.43 1 хв  05.44 42 хв 
Харліївка 05.51 1 хв  05.52 50 хв 
Брівки 06.01 1 хв  06.02 1 г 
Вчорайше 06.10 1 хв  06.11 1 г  9 хв 
Чорнорудка 06.18 1 хв  06.19 1 г  17 хв 
Білосілля 06.23 1 хв  06.24 1 г  22 хв 
Вернигородок 06.28 1 хв  06.29 1 г  27 хв 
Сестринівка 06.35 1 хв  06.36 1 г  34 хв 
Козятин-1 06.47 1 г  46 хв 

У розкладі поїзда 6201 Фастів-1 — Козятин-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930