У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6201 Фастів — Козятин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Фастів - Козятин номер 6201 відправляється зі станції Фастів-1 о 04.57 і прибуває на станцію Козятин-1 о 06.43 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 46 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 12 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6201 Фастів - Козятин пролягає по таким станціям як Триліси, Кожанка, Чернявка, Саверці, Попільня, Харліївка, Брівки, Вчорайше, Чорнорудка, Білосілля, Вернигородок, Сестринівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Фастів-1 04.57
Триліси 05.11 1 хв  05.12 14 хв 
Кожанка 05.19 1 хв  05.20 22 хв 
Чернявка 05.27 1 хв  05.28 30 хв 
Саверці 05.33 1 хв  05.34 36 хв 
Попільня 05.40 1 хв  05.41 43 хв 
Харліївка 05.48 1 хв  05.49 51 хв 
Брівки 05.58 1 хв  05.59 1 г  1 хв 
Вчорайше 06.06 1 хв  06.07 1 г  9 хв 
Чорнорудка 06.14 1 хв  06.15 1 г  17 хв 
Білосілля 06.19 1 хв  06.20 1 г  22 хв 
Вернигородок 06.24 1 хв  06.25 1 г  27 хв 
Сестринівка 06.31 1 хв  06.32 1 г  34 хв 
Козятин-1 06.43 1 г  46 хв 

У розкладі поїзда 6201 Фастів-1 — Козятин-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930