У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6201 Підволочиськ — Тернопіль-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6201 сполученням Підволочиськ - Тернопіль-Пас. відправляється зі станції Підволочиськ о 05.51 і прибуває на станцію Тернопіль-Пас. о 07.04 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 13 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 0 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Супранівка, Росохуватець, Богданівка-Кам'янка, 1304 Км, Гуляйполе, Максимівка-Тернопільська, Стриївка, Ангелівка, Романівка, Дачі, Бірки-Великі, Дичків, Гаї Великі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Підволочиськ 05.51
Супранівка 05.56 1 хв  05.57 5 хв 
Росохуватець 06.00 1 хв  06.01 9 хв 
Богданівка-Кам'янка 06.04 1 хв  06.05 13 хв 
1304 Км 06.09 1 хв  06.10 18 хв 
Гуляйполе 06.14 1 хв  06.15 23 хв 
Максимівка-Тернопільська 06.19 1 хв  06.20 28 хв 
Стриївка 06.25 1 хв  06.26 34 хв 
Ангелівка 06.31 1 хв  06.32 40 хв 
Романівка 06.34 1 хв  06.35 43 хв 
Дачі 06.37 1 хв  06.38 46 хв 
Бірки-Великі 06.43 1 хв  06.44 52 хв 
Дичків 06.49 1 хв  06.50 58 хв 
Гаї Великі 06.54 1 хв  06.55 1 г  3 хв 
Тернопіль-Пас. 07.04 1 г  13 хв 

У розкладі поїзда 6201 Підволочиськ — Тернопіль-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031