У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6201 Підволочиськ — Тернопіль Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Підволочиськ - Тернопіль номер 6201 відправляється зі станції Підволочиськ о 05.51 і прибуває на станцію Тернопіль-Пас. о 07.04 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 13 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 0 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6201 Підволочиськ - Тернопіль пролягає по таким станціям як Супранівка, Росохуватець, Богданівка-Кам'янка, 1304 Км, Гуляйполе, Максимівка-Тернопільська, Стриївка, Ангелівка, Романівка, Дачі, Бірки-Великі, Дичків, Гаї Великі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Підволочиськ 05.51
Супранівка 05.56 1 хв  05.57 5 хв 
Росохуватець 06.00 1 хв  06.01 9 хв 
Богданівка-Кам'янка 06.04 1 хв  06.05 13 хв 
1304 Км 06.09 1 хв  06.10 18 хв 
Гуляйполе 06.14 1 хв  06.15 23 хв 
Максимівка-Тернопільська 06.19 1 хв  06.20 28 хв 
Стриївка 06.25 1 хв  06.26 34 хв 
Ангелівка 06.31 1 хв  06.32 40 хв 
Романівка 06.34 1 хв  06.35 43 хв 
Дачі 06.37 1 хв  06.38 46 хв 
Бірки-Великі 06.43 1 хв  06.44 52 хв 
Дичків 06.49 1 хв  06.50 58 хв 
Гаї Великі 06.54 1 хв  06.55 1 г  3 хв 
Тернопіль-Пас. 07.04 1 г  13 хв 

У розкладі поїзда 6201 Підволочиськ — Тернопіль-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031