У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6201 Підволочиськ — Тернопіль-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6201 сполученням Підволочиськ - Тернопіль-Пас. відправляється зі станції Підволочиськ о 05.51 і прибуває на станцію Тернопіль-Пас. о 07.04 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 13 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 0 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Супранівка, Росохуватець, Богданівка-Кам'янка, 1304 Км, Гуляйполе, Максимівка-Тернопільська, Стриївка, Ангелівка, Романівка, Дачі, Бірки-Великі, Дичків, Гаї Великі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Підволочиськ 05.51
Супранівка 05.56 1 хв  05.57 5 хв 
Росохуватець 06.00 1 хв  06.01 9 хв 
Богданівка-Кам'янка 06.04 1 хв  06.05 13 хв 
1304 Км 06.09 1 хв  06.10 18 хв 
Гуляйполе 06.14 1 хв  06.15 23 хв 
Максимівка-Тернопільська 06.19 1 хв  06.20 28 хв 
Стриївка 06.25 1 хв  06.26 34 хв 
Ангелівка 06.31 1 хв  06.32 40 хв 
Романівка 06.34 1 хв  06.35 43 хв 
Дачі 06.37 1 хв  06.38 46 хв 
Бірки-Великі 06.43 1 хв  06.44 52 хв 
Дичків 06.49 1 хв  06.50 58 хв 
Гаї Великі 06.54 1 хв  06.55 1 г  3 хв 
Тернопіль-Пас. 07.04 1 г  13 хв 

У розкладі поїзда 6201 Підволочиськ — Тернопіль-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930