У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6201 Роздільна — Одеса Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Роздільна - Одеса номер 6201 відправляється зі станції Роздільна-1 о 05.38 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 07.18 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 24 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6201 Роздільна - Одеса пролягає по таким станціям як Кам'янка, Буценівка, Кузьменкове, Єреміївка, Новоселівка, Карпове, Ленселище, Вигода, Жовтнева, Дачна, Усатове, Новодеповська, Одеса-Застава-1, Дальницький, Одеса-Поїзна, Одеса-Мала.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Роздільна-1 05.38
Кам'янка 05.45 1 хв  05.46 7 хв 
Буценівка 05.52 1 хв  05.53 14 хв 
Кузьменкове 05.56 1 хв  05.57 18 хв 
Єреміївка 06.01 1 хв  06.02 23 хв 
Новоселівка 06.07 1 хв  06.08 29 хв 
Карпове 06.13 1 хв  06.14 35 хв 
Ленселище 06.19 1 хв  06.20 41 хв 
Вигода 06.27 1 хв  06.28 49 хв 
Жовтнева 06.34 1 хв  06.35 56 хв 
Дачна 06.40 1 хв  06.41 1 г  2 хв 
Усатове 06.49 1 хв  06.50 1 г  11 хв 
Новодеповська 06.55 1 хв  06.56 1 г  17 хв 
Одеса-Застава-1 06.58 1 хв  06.59 1 г  20 хв 
Дальницький 07.01 1 хв  07.02 1 г  23 хв 
Одеса-Поїзна 07.07 1 хв  07.08 1 г  29 хв 
Одеса-Мала 07.11 1 хв  07.12 1 г  33 хв 
Одеса-Головна 07.18 1 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6201 Роздільна-1 — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728