У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6201/6202 Ясинувата-Пас. — Дебальцеве Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6201/6202 сполученням Ясинувата-Пас. - Дебальцеве відправляється зі станції Ясинувата-Пас. о 03.38 і прибуває на станцію Дебальцеве о 06.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 17 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 58 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 1118 Км, Кринична, Монахове, Щебенка, 9 Км, Воля, Виноградники, 1073 Км, Булавин.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ясинувата-Пас. 03.38
Ясинувата-Гірка 03.40 1 хв  03.41 2 хв 
Ясинувата-Західна 03.47 1 хв  03.48 9 хв 
1118 Км 03.54 1 хв  03.55 16 хв 
Макіївка-Пас. 04.05 1 хв  04.06 27 хв 
1110 Км 04.10 1 хв  04.11 32 хв 
Кринична 04.16 1 хв  04.17 38 хв 
Каменоломня 04.22 1 хв  04.23 44 хв 
1100 Км 04.26 1 хв  04.27 48 хв 
Монахове 04.31 1 хв  04.32 53 хв 
1094 Км 04.37 1 хв  04.38 59 хв 
1092 Км 04.41 1 хв  04.42 1 г  3 хв 
Щебенка 04.48 1 хв  04.49 1 г  10 хв 
3 Км 04.53 1 хв  04.54 1 г  15 хв 
Воля 04.57 1 хв  04.58 1 г  19 хв 
9 Км 05.02 1 хв  05.03 1 г  24 хв 
Нижньокринка 05.08 16 хв  05.24 1 г  30 хв 
9 Км 05.29 1 хв  05.30 1 г  51 хв 
Воля 05.33 1 хв  05.34 1 г  55 хв 
3 Км 05.37 1 хв  05.38 1 г  59 хв 
Щебенка 05.43 16 хв  05.59 2 г  5 хв 
Виноградники 06.03 1 хв  06.04 2 г  25 хв 
Єнакієве 06.09 1 хв  06.10 2 г  31 хв 
Волинцеве 06.16 1 хв  06.17 2 г  38 хв 
1073 Км 06.24 1 хв  06.25 2 г  46 хв 
Вуглегірськ 06.29 1 хв  06.30 2 г  51 хв 
1067 Км 06.35 1 хв  06.36 2 г  57 хв 
Булавин 06.44 1 хв  06.45 3 г  6 хв 
Абрикосовий 06.49 1 хв  06.50 3 г  11 хв 
Дебальцеве 06.55 3 г  17 хв 

У розкладі поїзда 6201/6202 Ясинувата-Пас. — Дебальцеве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031