У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6202 Одеса-Головна — Роздільна-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6202 сполученням Одеса-Головна - Роздільна-1 відправляється зі станції Одеса-Головна о 16.03 і прибуває на станцію Роздільна-1 о 17.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 42 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Одеса-Мала, Одеса-Поїзна, Одеса-Застава-1, Новодеповська, Усатове, Дачна, Жовтнева, Вигода, Ленселище, Карпове, Новоселівка, Єреміївка, Кузьменкове, Буценівка, Кам'янка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 16.03
Одеса-Мала 16.08 2 хв  16.10 5 хв 
Одеса-Поїзна 16.13 1 хв  16.14 10 хв 
Одеса-Застава-1 16.20 1 хв  16.21 17 хв 
Новодеповська 16.23 1 хв  16.24 20 хв 
Усатове 16.28 1 хв  16.29 25 хв 
Дачна 16.35 1 хв  16.36 32 хв 
Жовтнева 16.41 1 хв  16.42 38 хв 
Вигода 16.47 1 хв  16.48 44 хв 
Ленселище 16.53 1 хв  16.54 50 хв 
Карпове 16.58 1 хв  16.59 55 хв 
Новоселівка 17.02 1 хв  17.03 59 хв 
Єреміївка 17.08 12 хв  17.20 1 г  5 хв 
Кузьменкове 17.23 1 хв  17.24 1 г  20 хв 
Буценівка 17.29 1 хв  17.30 1 г  26 хв 
Кам'янка 17.36 1 хв  17.37 1 г  33 хв 
Роздільна-1 17.45 1 г  42 хв 

У розкладі поїзда 6202 Одеса-Головна — Роздільна-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031