У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6202 Одеса — Роздільна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Одеса - Роздільна номер 6202 відправляється зі станції Одеса-Головна о 16.07 і прибуває на станцію Роздільна-1 о 17.39 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 32 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 16 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6202 Одеса - Роздільна пролягає по таким станціям як Одеса-Мала, Одеса-Поїзна, Одеса-Застава-1, Новодеповська, Усатове, Дачна, Жовтнева, Вигода, Ленселище, Карпове, Новоселівка, Єреміївка, Кузьменкове, Буценівка, Кам'янка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 16.07
Одеса-Мала 16.12 2 хв  16.14 5 хв 
Одеса-Поїзна 16.17 1 хв  16.18 10 хв 
Одеса-Застава-1 16.24 1 хв  16.25 17 хв 
Новодеповська 16.27 1 хв  16.28 20 хв 
Усатове 16.32 1 хв  16.33 25 хв 
Дачна 16.40 1 хв  16.41 33 хв 
Жовтнева 16.47 1 хв  16.48 40 хв 
Вигода 16.53 1 хв  16.54 46 хв 
Ленселище 16.59 1 хв  17.00 52 хв 
Карпове 17.04 1 хв  17.05 57 хв 
Новоселівка 17.08 1 хв  17.09 1 г  1 хв 
Єреміївка 17.14 1 хв  17.15 1 г  7 хв 
Кузьменкове 17.18 1 хв  17.19 1 г  11 хв 
Буценівка 17.24 1 хв  17.25 1 г  17 хв 
Кам'янка 17.32 1 хв  17.33 1 г  25 хв 
Роздільна-1 17.39 1 г  32 хв 

У розкладі поїзда 6202 Одеса-Головна — Роздільна-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930