У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6202 Одеса — Роздільна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Одеса - Роздільна номер 6202 відправляється зі станції Одеса-Головна о 16.07 і прибуває на станцію Роздільна-1 о 17.39 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 32 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 16 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6202 Одеса - Роздільна пролягає по таким станціям як Одеса-Мала, Одеса-Поїзна, Одеса-Застава-1, Новодеповська, Усатове, Дачна, Жовтнева, Вигода, Ленселище, Карпове, Новоселівка, Єреміївка, Кузьменкове, Буценівка, Кам'янка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 16.07
Одеса-Мала 16.12 2 хв  16.14 5 хв 
Одеса-Поїзна 16.17 1 хв  16.18 10 хв 
Одеса-Застава-1 16.24 1 хв  16.25 17 хв 
Новодеповська 16.27 1 хв  16.28 20 хв 
Усатове 16.32 1 хв  16.33 25 хв 
Дачна 16.40 1 хв  16.41 33 хв 
Жовтнева 16.47 1 хв  16.48 40 хв 
Вигода 16.53 1 хв  16.54 46 хв 
Ленселище 16.59 1 хв  17.00 52 хв 
Карпове 17.04 1 хв  17.05 57 хв 
Новоселівка 17.08 1 хв  17.09 1 г  1 хв 
Єреміївка 17.14 1 хв  17.15 1 г  7 хв 
Кузьменкове 17.18 1 хв  17.19 1 г  11 хв 
Буценівка 17.24 1 хв  17.25 1 г  17 хв 
Кам'янка 17.32 1 хв  17.33 1 г  25 хв 
Роздільна-1 17.39 1 г  32 хв 

У розкладі поїзда 6202 Одеса-Головна — Роздільна-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31