У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6203 Роздільна-1 — Одеса-Головна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6203 сполученням Роздільна-1 - Одеса-Головна відправляється зі станції Роздільна-1 о 06.07 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 07.51 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 44 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 24 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Кам'янка, Буценівка, Кузьменкове, Єреміївка, Новоселівка, Карпове, Ленселище, Вигода, Жовтнева, Дачна, Усатове, Новодеповська, Одеса-Застава-1, Дальницький, Одеса-Поїзна, Одеса-Мала.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Роздільна-1 06.07
Кам'янка 06.13 3 хв  06.16 6 хв 
Буценівка 06.22 1 хв  06.23 15 хв 
Кузьменкове 06.26 1 хв  06.27 19 хв 
Єреміївка 06.34 1 хв  06.35 27 хв 
Новоселівка 06.41 1 хв  06.42 34 хв 
Карпове 06.47 1 хв  06.48 40 хв 
Ленселище 06.53 1 хв  06.54 46 хв 
Вигода 07.00 1 хв  07.01 53 хв 
Жовтнева 07.09 1 хв  07.10 1 г  2 хв 
Дачна 07.15 1 хв  07.16 1 г  8 хв 
Усатове 07.22 1 хв  07.23 1 г  15 хв 
Новодеповська 07.27 1 хв  07.28 1 г  20 хв 
Одеса-Застава-1 07.30 2 хв  07.32 1 г  23 хв 
Дальницький 07.34 1 хв  07.35 1 г  27 хв 
Одеса-Поїзна 07.40 1 хв  07.41 1 г  33 хв 
Одеса-Мала 07.44 2 хв  07.46 1 г  37 хв 
Одеса-Головна 07.51 1 г  44 хв 

У розкладі поїзда 6203 Роздільна-1 — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930