У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6203 Роздільна — Одеса Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Роздільна - Одеса номер 6203 відправляється зі станції Роздільна-1 о 05.56 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 07.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 24 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6203 Роздільна - Одеса пролягає по таким станціям як Кам'янка, Буценівка, Кузьменкове, Єреміївка, Новоселівка, Карпове, Ленселище, Вигода, Жовтнева, Дачна, Усатове, Новодеповська, Одеса-Застава-1, Дальницький, Одеса-Поїзна, Одеса-Мала.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

з 15.11.2022 переводяться за розрядом на вимогу зупинка пл. Жовтнева

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Роздільна-1 05.56
Кам'янка 06.03 1 хв  06.04 7 хв 
Буценівка 06.10 1 хв  06.11 14 хв 
Кузьменкове 06.14 1 хв  06.15 18 хв 
Єреміївка 06.19 1 хв  06.20 23 хв 
Новоселівка 06.25 1 хв  06.26 29 хв 
Карпове 06.31 1 хв  06.32 35 хв 
Ленселище 06.37 1 хв  06.38 41 хв 
Вигода 06.45 1 хв  06.46 49 хв 
Жовтнева 06.52 1 хв  06.53 56 хв 
Дачна 06.58 1 хв  06.59 1 г  2 хв 
Усатове 07.07 1 хв  07.08 1 г  11 хв 
Новодеповська 07.13 1 хв  07.14 1 г  17 хв 
Одеса-Застава-1 07.16 1 хв  07.17 1 г  20 хв 
Дальницький 07.19 1 хв  07.20 1 г  23 хв 
Одеса-Поїзна 07.25 1 хв  07.26 1 г  29 хв 
Одеса-Мала 07.29 1 хв  07.30 1 г  33 хв 
Одеса-Головна 07.36 1 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6203 Роздільна-1 — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031