У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6204 Одеса — Роздільна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Одеса - Роздільна номер 6204 відправляється зі станції Одеса-Головна о 19.02 і прибуває на станцію Роздільна-1 о 20.34 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 32 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 16 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6204 Одеса - Роздільна пролягає по таким станціям як Одеса-Мала, Одеса-Поїзна, Одеса-Застава-1, Новодеповська, Усатове, Дачна, Жовтнева, Вигода, Ленселище, Карпове, Новоселівка, Єреміївка, Кузьменкове, Буценівка, Кам'янка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 19.02
Одеса-Мала 19.07 2 хв  19.09 5 хв 
Одеса-Поїзна 19.12 1 хв  19.13 10 хв 
Одеса-Застава-1 19.19 1 хв  19.20 17 хв 
Новодеповська 19.22 1 хв  19.23 20 хв 
Усатове 19.27 1 хв  19.28 25 хв 
Дачна 19.35 1 хв  19.36 33 хв 
Жовтнева 19.42 1 хв  19.43 40 хв 
Вигода 19.48 1 хв  19.49 46 хв 
Ленселище 19.54 1 хв  19.55 52 хв 
Карпове 19.59 1 хв  20.00 57 хв 
Новоселівка 20.03 1 хв  20.04 1 г  1 хв 
Єреміївка 20.09 1 хв  20.10 1 г  7 хв 
Кузьменкове 20.13 1 хв  20.14 1 г  11 хв 
Буценівка 20.19 1 хв  20.20 1 г  17 хв 
Кам'янка 20.27 1 хв  20.28 1 г  25 хв 
Роздільна-1 20.34 1 г  32 хв 

У розкладі поїзда 6204 Одеса-Головна — Роздільна-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930