У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6204 Одеса-Головна — Роздільна-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6204 сполученням Одеса-Головна - Роздільна-1 відправляється зі станції Одеса-Головна о 19.09 і прибуває на станцію Роздільна-1 о 20.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 31 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Одеса-Мала, Одеса-Поїзна, Одеса-Застава-1, Новодеповська, Усатове, Дачна, Жовтнева, Вигода, Ленселище, Карпове, Новоселівка, Єреміївка, Кузьменкове, Буценівка, Кам'янка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 19.09
Одеса-Мала 19.14 2 хв  19.16 5 хв 
Одеса-Поїзна 19.18 1 хв  19.19 9 хв 
Одеса-Застава-1 19.25 1 хв  19.26 16 хв 
Новодеповська 19.28 1 хв  19.29 19 хв 
Усатове 19.33 1 хв  19.34 24 хв 
Дачна 19.41 1 хв  19.42 32 хв 
Жовтнева 19.47 1 хв  19.48 38 хв 
Вигода 19.53 1 хв  19.54 44 хв 
Ленселище 19.59 1 хв  20.00 50 хв 
Карпове 20.04 1 хв  20.05 55 хв 
Новоселівка 20.08 1 хв  20.09 59 хв 
Єреміївка 20.14 1 хв  20.15 1 г  5 хв 
Кузьменкове 20.18 1 хв  20.19 1 г  9 хв 
Буценівка 20.24 1 хв  20.25 1 г  15 хв 
Кам'янка 20.31 1 хв  20.32 1 г  22 хв 
Роздільна-1 20.40 1 г  31 хв 

У розкладі поїзда 6204 Одеса-Головна — Роздільна-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031