У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6204 Одеса-Головна — Роздільна-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6204 сполученням Одеса-Головна - Роздільна-1 відправляється зі станції Одеса-Головна о 19.09 і прибуває на станцію Роздільна-1 о 20.49 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 24 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Одеса-Мала, Одеса-Поїзна, Одеса-Застава-1, Новодеповська, Усатове, Дачна, Жовтнева, Вигода, Ленселище, Карпове, Новоселівка, Єреміївка, Кузьменкове, Буценівка, Кам'янка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 19.09
Одеса-Мала 19.13 2 хв  19.15 4 хв 
Одеса-Поїзна 19.18 1 хв  19.19 9 хв 
Одеса-Застава-1 19.26 1 хв  19.27 17 хв 
Новодеповська 19.29 1 хв  19.30 20 хв 
Усатове 19.36 1 хв  19.37 27 хв 
Дачна 19.45 1 хв  19.46 36 хв 
Жовтнева 19.52 1 хв  19.53 43 хв 
Вигода 20.00 1 хв  20.01 51 хв 
Ленселище 20.06 1 хв  20.07 57 хв 
Карпове 20.12 1 хв  20.13 1 г  3 хв 
Новоселівка 20.16 1 хв  20.17 1 г  7 хв 
Єреміївка 20.23 1 хв  20.24 1 г  14 хв 
Кузьменкове 20.28 1 хв  20.29 1 г  19 хв 
Буценівка 20.33 1 хв  20.34 1 г  24 хв 
Кам'янка 20.40 1 хв  20.41 1 г  31 хв 
Роздільна-1 20.49 1 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6204 Одеса-Головна — Роздільна-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031