У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6205 Фастів — Козятин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Фастів - Козятин номер 6205 відправляється зі станції Фастів-1 о 10.29 і прибуває на станцію Козятин-1 о 12.13 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 44 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 32 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 12 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6205 Фастів - Козятин пролягає по таким станціям як Триліси, Кожанка, Чернявка, Саверці, Попільня, Харліївка, Брівки, Вчорайше, Чорнорудка, Білосілля, Вернигородок, Сестринівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Фастів-1 10.29
Триліси 10.41 1 хв  10.42 12 хв 
Кожанка 10.49 1 хв  10.50 20 хв 
Чернявка 10.57 1 хв  10.58 28 хв 
Саверці 11.03 1 хв  11.04 34 хв 
Попільня 11.10 1 хв  11.11 41 хв 
Харліївка 11.18 1 хв  11.19 49 хв 
Брівки 11.28 1 хв  11.29 59 хв 
Вчорайше 11.36 1 хв  11.37 1 г  7 хв 
Чорнорудка 11.44 1 хв  11.45 1 г  15 хв 
Білосілля 11.49 1 хв  11.50 1 г  20 хв 
Вернигородок 11.54 1 хв  11.55 1 г  25 хв 
Сестринівка 12.01 1 хв  12.02 1 г  32 хв 
Козятин-1 12.13 1 г  44 хв 

У розкладі поїзда 6205 Фастів-1 — Козятин-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31