У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6205 Фастів — Козятин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Фастів - Козятин номер 6205 відправляється зі станції Фастів-1 о 10.23 і прибуває на станцію Козятин-1 о 12.07 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 44 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 32 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 12 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6205 Фастів - Козятин пролягає по таким станціям як Триліси, Кожанка, Чернявка, Саверці, Попільня, Харліївка, Брівки, Вчорайше, Чорнорудка, Білосілля, Вернигородок, Сестринівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Фастів-1 10.23
Триліси 10.35 1 хв  10.36 12 хв 
Кожанка 10.43 1 хв  10.44 20 хв 
Чернявка 10.51 1 хв  10.52 28 хв 
Саверці 10.57 1 хв  10.58 34 хв 
Попільня 11.04 1 хв  11.05 41 хв 
Харліївка 11.12 1 хв  11.13 49 хв 
Брівки 11.22 1 хв  11.23 59 хв 
Вчорайше 11.30 1 хв  11.31 1 г  7 хв 
Чорнорудка 11.38 1 хв  11.39 1 г  15 хв 
Білосілля 11.43 1 хв  11.44 1 г  20 хв 
Вернигородок 11.48 1 хв  11.49 1 г  25 хв 
Сестринівка 11.55 1 хв  11.56 1 г  32 хв 
Козятин-1 12.07 1 г  44 хв 

У розкладі поїзда 6205 Фастів-1 — Козятин-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930