У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6205 Роздільна — Одеса Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Роздільна - Одеса номер 6205 відправляється зі станції Роздільна-1 о 17.58 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 19.38 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 23 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6205 Роздільна - Одеса пролягає по таким станціям як Кам'янка, Буценівка, Кузьменкове, Єреміївка, Новоселівка, Карпове, Ленселище, Вигода, Жовтнева, Дачна, Усатове, Новодеповська, Одеса-Застава-1, Дальницький, Одеса-Поїзна, Одеса-Мала.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Роздільна-1 17.58
Кам'янка 18.05 1 хв  18.06 7 хв 
Буценівка 18.13 1 хв  18.14 15 хв 
Кузьменкове 18.18 1 хв  18.19 20 хв 
Єреміївка 18.24 1 хв  18.25 26 хв 
Новоселівка 18.30 1 хв  18.31 32 хв 
Карпове 18.37 1 хв  18.38 39 хв 
Ленселище 18.42 1 хв  18.43 44 хв 
Вигода 18.49 1 хв  18.50 51 хв 
Жовтнева 18.55 1 хв  18.56 57 хв 
Дачна 19.01 1 хв  19.02 1 г  3 хв 
Усатове 19.09 1 хв  19.10 1 г  11 хв 
Новодеповська 19.15 1 хв  19.16 1 г  17 хв 
Одеса-Застава-1 19.18 1 хв  19.19 1 г  20 хв 
Дальницький 19.21 1 хв  19.22 1 г  23 хв 
Одеса-Поїзна 19.26 1 хв  19.27 1 г  28 хв 
Одеса-Мала 19.30 2 хв  19.32 1 г  32 хв 
Одеса-Головна 19.38 1 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6205 Роздільна-1 — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031