У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6205 Роздільна-1 — Одеса-Головна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6205 сполученням Роздільна-1 - Одеса-Головна відправляється зі станції Роздільна-1 о 18.00 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 19.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 24 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Кам'янка, Буценівка, Кузьменкове, Єреміївка, Новоселівка, Карпове, Ленселище, Вигода, Жовтнева, Дачна, Усатове, Новодеповська, Одеса-Застава-1, Дальницький, Одеса-Мала.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Роздільна-1 18.00
Кам'янка 18.06 1 хв  18.07 6 хв 
Буценівка 18.13 1 хв  18.14 13 хв 
Кузьменкове 18.17 1 хв  18.18 17 хв 
Єреміївка 18.25 1 хв  18.26 25 хв 
Новоселівка 18.32 1 хв  18.33 32 хв 
Карпове 18.38 1 хв  18.39 38 хв 
Ленселище 18.44 1 хв  18.45 44 хв 
Вигода 18.51 1 хв  18.52 51 хв 
Жовтнева 19.00 1 хв  19.01 1 г 
Дачна 19.06 1 хв  19.07 1 г  6 хв 
Усатове 19.13 1 хв  19.14 1 г  13 хв 
Новодеповська 19.18 1 хв  19.19 1 г  18 хв 
Одеса-Застава-1 19.21 1 хв  19.22 1 г  21 хв 
Дальницький 19.24 1 хв  19.25 1 г  24 хв 
Одеса-Мала 19.33 2 хв  19.35 1 г  33 хв 
Одеса-Головна 19.40 1 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6205 Роздільна-1 — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930