У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6206 Козятин-1 — Фастів-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6206 сполученням Козятин-1 - Фастів-1 відправляється зі станції Козятин-1 о 08.54 і прибуває на станцію Фастів-1 о 10.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 48 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 12 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Сестринівка, Вернигородок, Білосілля, Чорнорудка, Вчорайше, Брівки, Харліївка, Попільня, Саверці, Чернявка, Кожанка, Триліси.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козятин-1 08.54
Сестринівка 09.06 1 хв  09.07 12 хв 
Вернигородок 09.12 1 хв  09.13 18 хв 
Білосілля 09.17 1 хв  09.18 23 хв 
Чорнорудка 09.22 1 хв  09.23 28 хв 
Вчорайше 09.31 1 хв  09.32 37 хв 
Брівки 09.39 1 хв  09.40 45 хв 
Харліївка 09.50 1 хв  09.51 56 хв 
Попільня 09.59 1 хв  10.00 1 г  5 хв 
Саверці 10.06 1 хв  10.07 1 г  12 хв 
Чернявка 10.12 1 хв  10.13 1 г  18 хв 
Кожанка 10.20 1 хв  10.21 1 г  26 хв 
Триліси 10.28 1 хв  10.29 1 г  34 хв 
Фастів-1 10.42 1 г  48 хв 

У розкладі поїзда 6206 Козятин-1 — Фастів-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031