У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6206 Одеса-Головна — Мигаєве Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6206 сполученням Одеса-Головна - Мигаєве відправляється зі станції Одеса-Головна о 20.39 і прибуває на станцію Мигаєве о 22.29 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 50 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 31 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Одеса-Поїзна, Новодеповська, Дачна, Вигода, Карпове, Єреміївка, Буценівка, Роздільна-1, Надія.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 20.39
Одеса-Мала 20.43 2 хв  20.45 4 хв 
Одеса-Поїзна 20.48 1 хв  20.49 9 хв 
Одеса-Застава-1 20.55 1 хв  20.56 16 хв 
Новодеповська 20.58 1 хв  20.59 19 хв 
Усатове 21.04 1 хв  21.05 25 хв 
Дачна 21.11 1 хв  21.12 32 хв 
Жовтнева 21.16 1 хв  21.17 37 хв 
Вигода 21.23 1 хв  21.24 44 хв 
Ленселище 21.29 1 хв  21.30 50 хв 
Карпове 21.36 1 хв  21.37 57 хв 
Новоселівка 21.41 1 хв  21.42 1 г  2 хв 
Єреміївка 21.46 1 хв  21.47 1 г  7 хв 
Кузьменкове 21.51 1 хв  21.52 1 г  12 хв 
Буценівка 21.57 1 хв  21.58 1 г  18 хв 
Кам'янка 22.04 1 хв  22.05 1 г  25 хв 
Роздільна-1 22.10 1 хв  22.11 1 г  31 хв 
Роздільна Сортувальна 22.16 1 хв  22.17 1 г  37 хв 
Надія 22.23 1 хв  22.24 1 г  44 хв 
Мигаєве 22.29 1 г  50 хв 

У розкладі поїзда 6206 Одеса-Головна — Мигаєве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031