У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6206 Одеса — Мигаєве Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Одеса - Мигаєве номер 6206 відправляється зі станції Одеса-Головна о 20.18 і прибуває на станцію Мигаєве о 22.22 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 4 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6206 Одеса - Мигаєве пролягає по таким станціям як Одеса-Поїзна, Новодеповська, Дачна, Вигода, Карпове, Єреміївка, Буценівка, Роздільна-1, Надія.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 20.18
Одеса-Мала 20.23 2 хв  20.25 5 хв 
Одеса-Поїзна 20.28 1 хв  20.29 10 хв 
Одеса-Застава-1 20.35 1 хв  20.36 17 хв 
Новодеповська 20.38 1 хв  20.39 20 хв 
Усатове 20.43 1 хв  20.44 25 хв 
Дачна 20.51 1 хв  20.52 33 хв 
Жовтнева 20.58 1 хв  20.59 40 хв 
Вигода 21.04 1 хв  21.05 46 хв 
Ленселище 21.10 1 хв  21.11 52 хв 
Карпове 21.15 1 хв  21.16 57 хв 
Новоселівка 21.19 1 хв  21.20 1 г  1 хв 
Єреміївка 21.25 12 хв  21.37 1 г  7 хв 
Кузьменкове 21.42 1 хв  21.43 1 г  24 хв 
Буценівка 21.48 1 хв  21.49 1 г  30 хв 
Кам'янка 21.56 1 хв  21.57 1 г  38 хв 
Роздільна-1 22.03 1 хв  22.04 1 г  45 хв 
Роздільна Сортувальна 22.09 1 хв  22.10 1 г  51 хв 
Надія 22.16 1 хв  22.17 1 г  58 хв 
Мигаєве 22.22 2 г  4 хв 

У розкладі поїзда 6206 Одеса-Головна — Мигаєве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28