У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6206 Одеса-Головна — Мигаєве Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6206 сполученням Одеса-Головна - Мигаєве відправляється зі станції Одеса-Головна о 20.38 і прибуває на станцію Мигаєве о 22.41 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 3 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 44 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Одеса-Поїзна, Новодеповська, Дачна, Вигода, Карпове, Єреміївка, Буценівка, Роздільна-1, Надія.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 20.38
Одеса-Мала 20.42 2 хв  20.44 4 хв 
Одеса-Поїзна 20.47 1 хв  20.48 9 хв 
Одеса-Застава-1 20.56 1 хв  20.57 18 хв 
Новодеповська 20.58 1 хв  20.59 20 хв 
Усатове 21.05 1 хв  21.06 27 хв 
Дачна 21.16 1 хв  21.17 38 хв 
Жовтнева 21.21 1 хв  21.22 43 хв 
Вигода 21.30 1 хв  21.31 52 хв 
Ленселище 21.35 1 хв  21.36 57 хв 
Карпове 21.43 1 хв  21.44 1 г  5 хв 
Новоселівка 21.46 1 хв  21.47 1 г  8 хв 
Єреміївка 21.54 1 хв  21.55 1 г  16 хв 
Кузьменкове 21.58 1 хв  21.59 1 г  20 хв 
Буценівка 22.03 1 хв  22.04 1 г  25 хв 
Кам'янка 22.11 1 хв  22.12 1 г  33 хв 
Роздільна-1 22.19 1 хв  22.20 1 г  41 хв 
Роздільна Сортувальна 22.26 1 хв  22.27 1 г  48 хв 
Надія 22.33 1 хв  22.34 1 г  55 хв 
Мигаєве 22.41 2 г  3 хв 

У розкладі поїзда 6206 Одеса-Головна — Мигаєве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031