У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6208 Козятин — Фастів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Козятин - Фастів номер 6208 відправляється зі станції Козятин-1 о 11.55 і прибуває на станцію Фастів-1 о 13.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 49 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 12 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6208 Козятин - Фастів пролягає по таким станціям як Сестринівка, Вернигородок, Білосілля, Чорнорудка, Вчорайше, Брівки, Харліївка, Попільня, Саверці, Чернявка, Кожанка, Триліси.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козятин-1 11.55
Сестринівка 12.07 1 хв  12.08 12 хв 
Вернигородок 12.13 1 хв  12.14 18 хв 
Білосілля 12.18 1 хв  12.19 23 хв 
Чорнорудка 12.23 1 хв  12.24 28 хв 
Вчорайше 12.32 1 хв  12.33 37 хв 
Брівки 12.40 1 хв  12.41 45 хв 
Харліївка 12.51 1 хв  12.52 56 хв 
Попільня 13.01 1 хв  13.02 1 г  6 хв 
Саверці 13.08 1 хв  13.09 1 г  13 хв 
Чернявка 13.14 1 хв  13.15 1 г  19 хв 
Кожанка 13.22 1 хв  13.23 1 г  27 хв 
Триліси 13.30 1 хв  13.31 1 г  35 хв 
Фастів-1 13.44 1 г  49 хв 

У розкладі поїзда 6208 Козятин-1 — Фастів-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031