У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6208 Слов'янськ — Курдюмівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6208 сполученням Слов'янськ - Курдюмівка відправляється зі станції Слов'янськ о 16.50 і прибуває на станцію Курдюмівка о 19.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 8 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 30 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Імені Кожушка, Слов'янський курорт, Придонецька, 10 Км, Брусин, Красний Лиман, Ямпіль, Сіверськ, Зовна, Сіль, Шевченка, Малоільшевська, Бахмут.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Слов'янськ 16.50
Імені Кожушка 16.57 1 хв  16.58 7 хв 
Слов'янський курорт 17.08 1 хв  17.09 18 хв 
Придонецька 17.17 1 хв  17.18 27 хв 
10 Км 17.24 1 хв  17.25 34 хв 
Брусин 17.30 1 хв  17.31 40 хв 
Красний Лиман 17.43 17 хв  18.00 53 хв 
Ямпіль 18.14 1 хв  18.15 1 г  24 хв 
Сіверськ 18.35 1 хв  18.36 1 г  45 хв 
Зовна 18.50 1 хв  18.51 2 г 
Сіль 19.03 1 хв  19.04 2 г  13 хв 
Шевченка 19.15 1 хв  19.16 2 г  25 хв 
Малоільшевська 19.20 1 хв  19.21 2 г  30 хв 
Бахмут 19.28 2 хв  19.30 2 г  38 хв 
Курдюмівка 19.58 3 г  8 хв 

У розкладі поїзда 6208 Слов'янськ — Курдюмівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031