У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6208 Тернопіль — Підволочиськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Тернопіль - Підволочиськ номер 6208 відправляється зі станції Тернопіль-Пас. о 20.52 і прибуває на станцію Підволочиськ о 22.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 13 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 0 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6208 Тернопіль - Підволочиськ пролягає по таким станціям як Гаї Великі, Дичків, Бірки-Великі, Дачі, Романівка, Ангелівка, Стриївка, Максимівка-Тернопільська, Гуляйполе, 1304 Км, Богданівка-Кам'янка, Росохуватець, Супранівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Тернопіль-Пас. 20.52
Гаї Великі 21.00 1 хв  21.01 8 хв 
Дичків 21.04 1 хв  21.05 12 хв 
Бірки-Великі 21.12 1 хв  21.13 20 хв 
Дачі 21.16 1 хв  21.17 24 хв 
Романівка 21.20 1 хв  21.21 28 хв 
Ангелівка 21.23 1 хв  21.24 31 хв 
Стриївка 21.29 1 хв  21.30 37 хв 
Максимівка-Тернопільська 21.36 1 хв  21.37 44 хв 
Гуляйполе 21.40 1 хв  21.41 48 хв 
1304 Км 21.45 1 хв  21.46 53 хв 
Богданівка-Кам'янка 21.50 1 хв  21.51 58 хв 
Росохуватець 21.54 1 хв  21.55 1 г  2 хв 
Супранівка 21.58 1 хв  21.59 1 г  6 хв 
Підволочиськ 22.05 1 г  13 хв 

У розкладі поїзда 6208 Тернопіль-Пас. — Підволочиськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728