У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6208 Тернопіль — Підволочиськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Тернопіль - Підволочиськ номер 6208 відправляється зі станції Тернопіль-Пас. о 20.52 і прибуває на станцію Підволочиськ о 22.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 13 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 0 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6208 Тернопіль - Підволочиськ пролягає по таким станціям як Гаї Великі, Дичків, Бірки-Великі, Дачі, Романівка, Ангелівка, Стриївка, Максимівка-Тернопільська, Гуляйполе, 1304 Км, Богданівка-Кам'янка, Росохуватець, Супранівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Тернопіль-Пас. 20.52
Гаї Великі 21.00 1 хв  21.01 8 хв 
Дичків 21.04 1 хв  21.05 12 хв 
Бірки-Великі 21.12 1 хв  21.13 20 хв 
Дачі 21.16 1 хв  21.17 24 хв 
Романівка 21.20 1 хв  21.21 28 хв 
Ангелівка 21.23 1 хв  21.24 31 хв 
Стриївка 21.29 1 хв  21.30 37 хв 
Максимівка-Тернопільська 21.36 1 хв  21.37 44 хв 
Гуляйполе 21.40 1 хв  21.41 48 хв 
1304 Км 21.45 1 хв  21.46 53 хв 
Богданівка-Кам'янка 21.50 1 хв  21.51 58 хв 
Росохуватець 21.54 1 хв  21.55 1 г  2 хв 
Супранівка 21.58 1 хв  21.59 1 г  6 хв 
Підволочиськ 22.05 1 г  13 хв 

У розкладі поїзда 6208 Тернопіль-Пас. — Підволочиськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930