У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6210 Козятин-1 — Фастів-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6210 сполученням Козятин-1 - Фастів-1 відправляється зі станції Козятин-1 о 15.00 і прибуває на станцію Фастів-1 о 16.47 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 47 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 35 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 12 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Сестринівка, Вернигородок, Білосілля, Чорнорудка, Вчорайше, Брівки, Харліївка, Попільня, Саверці, Чернявка, Кожанка, Триліси.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козятин-1 15.00
Сестринівка 15.11 1 хв  15.12 11 хв 
Вернигородок 15.17 1 хв  15.18 17 хв 
Білосілля 15.22 1 хв  15.23 22 хв 
Чорнорудка 15.27 1 хв  15.28 27 хв 
Вчорайше 15.36 1 хв  15.37 36 хв 
Брівки 15.44 1 хв  15.45 44 хв 
Харліївка 15.55 1 хв  15.56 55 хв 
Попільня 16.04 1 хв  16.05 1 г  4 хв 
Саверці 16.11 1 хв  16.12 1 г  11 хв 
Чернявка 16.17 1 хв  16.18 1 г  17 хв 
Кожанка 16.25 1 хв  16.26 1 г  25 хв 
Триліси 16.33 1 хв  16.34 1 г  33 хв 
Фастів-1 16.47 1 г  47 хв 

У розкладі поїзда 6210 Козятин-1 — Фастів-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
      
Березень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031