У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6210 Козятин — Фастів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Козятин - Фастів номер 6210 відправляється зі станції Козятин-1 о 15.07 і прибуває на станцію Фастів-1 о 16.51 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 44 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 32 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 12 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6210 Козятин - Фастів пролягає по таким станціям як Сестринівка, Вернигородок, Білосілля, Чорнорудка, Вчорайше, Брівки, Харліївка, Попільня, Саверці, Чернявка, Кожанка, Триліси.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козятин-1 15.07
Сестринівка 15.18 1 хв  15.19 11 хв 
Вернигородок 15.24 1 хв  15.25 17 хв 
Білосілля 15.29 1 хв  15.30 22 хв 
Чорнорудка 15.34 1 хв  15.35 27 хв 
Вчорайше 15.42 1 хв  15.43 35 хв 
Брівки 15.50 1 хв  15.51 43 хв 
Харліївка 16.00 1 хв  16.01 53 хв 
Попільня 16.10 1 хв  16.11 1 г  3 хв 
Саверці 16.17 1 хв  16.18 1 г  10 хв 
Чернявка 16.23 1 хв  16.24 1 г  16 хв 
Кожанка 16.31 1 хв  16.32 1 г  24 хв 
Триліси 16.39 1 хв  16.40 1 г  32 хв 
Фастів-1 16.51 1 г  44 хв 

У розкладі поїзда 6210 Козятин-1 — Фастів-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031