У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6210 Козятин — Фастів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Козятин - Фастів номер 6210 відправляється зі станції Козятин-1 о 14.57 і прибуває на станцію Фастів-1 о 16.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 48 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 12 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6210 Козятин - Фастів пролягає по таким станціям як Сестринівка, Вернигородок, Білосілля, Чорнорудка, Вчорайше, Брівки, Харліївка, Попільня, Саверці, Чернявка, Кожанка, Триліси.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козятин-1 14.57
Сестринівка 15.09 1 хв  15.10 12 хв 
Вернигородок 15.15 1 хв  15.16 18 хв 
Білосілля 15.20 1 хв  15.21 23 хв 
Чорнорудка 15.25 1 хв  15.26 28 хв 
Вчорайше 15.34 1 хв  15.35 37 хв 
Брівки 15.42 1 хв  15.43 45 хв 
Харліївка 15.53 1 хв  15.54 56 хв 
Попільня 16.02 1 хв  16.03 1 г  5 хв 
Саверці 16.09 1 хв  16.10 1 г  12 хв 
Чернявка 16.15 1 хв  16.16 1 г  18 хв 
Кожанка 16.23 1 хв  16.24 1 г  26 хв 
Триліси 16.31 1 хв  16.32 1 г  34 хв 
Фастів-1 16.45 1 г  48 хв 

У розкладі поїзда 6210 Козятин-1 — Фастів-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930