У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6212 Дебальцеве — Макіївка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Дебальцеве - Макіївка номер 6212 відправляється зі станції Дебальцеве о 07.21 і прибуває на станцію Макіївка-Пас. о 09.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 39 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 23 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6212 Дебальцеве - Макіївка пролягає по таким станціям як Абрикосовий, Булавин, 1067 Км, Вуглегірськ, 1073 Км, Волинцеве, Єнакієве, Виноградники, Щебенка, 1092 Км, 1094 Км, Монахове, 1100 Км, Каменоломня, Кринична, 1110 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дебальцеве 07.21
Абрикосовий 07.24 1 хв  07.25 3 хв 
Булавин 07.31 1 хв  07.32 10 хв 
1067 Км 07.36 1 хв  07.37 15 хв 
Вуглегірськ 07.45 1 хв  07.46 24 хв 
1073 Км 07.50 1 хв  07.51 29 хв 
Волинцеве 07.57 1 хв  07.58 36 хв 
Єнакієве 08.05 1 хв  08.06 44 хв 
Виноградники 08.10 1 хв  08.11 49 хв 
Щебенка 08.21 1 хв  08.22 1 г 
1092 Км 08.24 1 хв  08.25 1 г  3 хв 
1094 Км 08.28 1 хв  08.29 1 г  7 хв 
Монахове 08.34 1 хв  08.35 1 г  13 хв 
1100 Км 08.39 1 хв  08.40 1 г  18 хв 
Каменоломня 08.42 1 хв  08.43 1 г  21 хв 
Кринична 08.49 1 хв  08.50 1 г  28 хв 
1110 Км 08.53 1 хв  08.54 1 г  32 хв 
Макіївка-Пас. 09.00 1 г  39 хв 

У розкладі поїзда 6212 Дебальцеве — Макіївка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031