У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6212 Дебальцеве — Ясинувата-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6212 сполученням Дебальцеве - Ясинувата-Пас. відправляється зі станції Дебальцеве о 07.11 і прибуває на станцію Ясинувата-Пас. о 09.16 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 44 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 21 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Булавин, Вуглегірськ, Волинцеве, Виноградники, 1092 Км, Монахове, Каменоломня, 1110 Км, 1118 Км, Ясинувата-Гірка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дебальцеве 07.11
Абрикосовий 07.17 1 хв  07.18 6 хв 
Булавин 07.21 1 хв  07.22 10 хв 
1067 Км 07.28 1 хв  07.29 17 хв 
Вуглегірськ 07.35 1 хв  07.36 24 хв 
1073 Км 07.39 1 хв  07.40 28 хв 
Волинцеве 07.47 1 хв  07.48 36 хв 
Єнакієве 07.55 1 хв  07.56 44 хв 
Виноградники 08.00 1 хв  08.01 49 хв 
Щебенка 08.06 1 хв  08.07 55 хв 
1092 Км 08.10 1 хв  08.11 59 хв 
1094 Км 08.14 1 хв  08.15 1 г  3 хв 
Монахове 08.18 1 хв  08.19 1 г  7 хв 
1100 Км 08.23 1 хв  08.24 1 г  12 хв 
Каменоломня 08.27 1 хв  08.28 1 г  16 хв 
Кринична 08.35 1 хв  08.36 1 г  24 хв 
1110 Км 08.40 1 хв  08.41 1 г  29 хв 
Макіївка-Пас. 08.45 2 хв  08.47 1 г  34 хв 
1118 Км 08.56 1 хв  08.57 1 г  45 хв 
Ясинувата-Західна 09.08 1 хв  09.09 1 г  57 хв 
Ясинувата-Гірка 09.11 1 хв  09.12 2 г 
Ясинувата-Пас. 09.16 2 г  5 хв 

У розкладі поїзда 6212 Дебальцеве — Ясинувата-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930