У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6212 Дебальцеве — Ясинувата-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6212 сполученням Дебальцеве - Ясинувата-Пас. відправляється зі станції Дебальцеве о 07.11 і прибуває на станцію Ясинувата-Пас. о 09.16 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 44 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 21 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Булавин, Вуглегірськ, Волинцеве, Виноградники, 1092 Км, Монахове, Каменоломня, 1110 Км, 1118 Км, Ясинувата-Гірка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дебальцеве 07.11
Абрикосовий 07.17 1 хв  07.18 6 хв 
Булавин 07.21 1 хв  07.22 10 хв 
1067 Км 07.28 1 хв  07.29 17 хв 
Вуглегірськ 07.35 1 хв  07.36 24 хв 
1073 Км 07.39 1 хв  07.40 28 хв 
Волинцеве 07.47 1 хв  07.48 36 хв 
Єнакієве 07.55 1 хв  07.56 44 хв 
Виноградники 08.00 1 хв  08.01 49 хв 
Щебенка 08.06 1 хв  08.07 55 хв 
1092 Км 08.10 1 хв  08.11 59 хв 
1094 Км 08.14 1 хв  08.15 1 г  3 хв 
Монахове 08.18 1 хв  08.19 1 г  7 хв 
1100 Км 08.23 1 хв  08.24 1 г  12 хв 
Каменоломня 08.27 1 хв  08.28 1 г  16 хв 
Кринична 08.35 1 хв  08.36 1 г  24 хв 
1110 Км 08.40 1 хв  08.41 1 г  29 хв 
Макіївка-Пас. 08.45 2 хв  08.47 1 г  34 хв 
1118 Км 08.56 1 хв  08.57 1 г  45 хв 
Ясинувата-Західна 09.08 1 хв  09.09 1 г  57 хв 
Ясинувата-Гірка 09.11 1 хв  09.12 2 г 
Ясинувата-Пас. 09.16 2 г  5 хв 

У розкладі поїзда 6212 Дебальцеве — Ясинувата-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031