У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6212 Козятин — Фастів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Козятин - Фастів номер 6212 відправляється зі станції Козятин-1 о 17.41 і прибуває на станцію Фастів-1 о 19.28 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 47 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 35 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 12 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6212 Козятин - Фастів пролягає по таким станціям як Сестринівка, Вернигородок, Білосілля, Чорнорудка, Вчорайше, Брівки, Харліївка, Попільня, Саверці, Чернявка, Кожанка, Триліси.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козятин-1 17.41
Сестринівка 17.53 1 хв  17.54 12 хв 
Вернигородок 17.59 1 хв  18.00 18 хв 
Білосілля 18.04 1 хв  18.05 23 хв 
Чорнорудка 18.09 1 хв  18.10 28 хв 
Вчорайше 18.18 1 хв  18.19 37 хв 
Брівки 18.26 1 хв  18.27 45 хв 
Харліївка 18.37 1 хв  18.38 56 хв 
Попільня 18.46 1 хв  18.47 1 г  5 хв 
Саверці 18.53 1 хв  18.54 1 г  12 хв 
Чернявка 18.59 1 хв  19.00 1 г  18 хв 
Кожанка 19.07 1 хв  19.08 1 г  26 хв 
Триліси 19.15 1 хв  19.16 1 г  34 хв 
Фастів-1 19.28 1 г  47 хв 

У розкладі поїзда 6212 Козятин-1 — Фастів-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930