У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6214 Козятин-1 — Фастів-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6214 сполученням Козятин-1 - Фастів-1 відправляється зі станції Козятин-1 о 20.22 і прибуває на станцію Фастів-1 о 22.08 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 46 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 35 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 11 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Сестринівка, Вернигородок, Білосілля, Чорнорудка, Вчорайше, Брівки, Харліївка, Попільня, Чернявка, Кожанка, Триліси.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козятин-1 20.22
Сестринівка 20.33 1 хв  20.34 11 хв 
Вернигородок 20.39 1 хв  20.40 17 хв 
Білосілля 20.44 1 хв  20.45 22 хв 
Чорнорудка 20.49 1 хв  20.50 27 хв 
Вчорайше 20.58 1 хв  20.59 36 хв 
Брівки 21.06 1 хв  21.07 44 хв 
Харліївка 21.17 1 хв  21.18 55 хв 
Попільня 21.26 1 хв  21.27 1 г  4 хв 
Чернявка 21.38 1 хв  21.39 1 г  16 хв 
Кожанка 21.46 1 хв  21.47 1 г  24 хв 
Триліси 21.54 1 хв  21.55 1 г  32 хв 
Фастів-1 22.08 1 г  46 хв 

У розкладі поїзда 6214 Козятин-1 — Фастів-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031