У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6214 Козятин — Фастів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Козятин - Фастів номер 6214 відправляється зі станції Козятин-1 о 20.46 і прибуває на станцію Фастів-1 о 22.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 44 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 32 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 12 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6214 Козятин - Фастів пролягає по таким станціям як Сестринівка, Вернигородок, Білосілля, Чорнорудка, Вчорайше, Брівки, Харліївка, Попільня, Саверці, Чернявка, Кожанка, Триліси.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козятин-1 20.46
Сестринівка 20.57 1 хв  20.58 11 хв 
Вернигородок 21.03 1 хв  21.04 17 хв 
Білосілля 21.08 1 хв  21.09 22 хв 
Чорнорудка 21.13 1 хв  21.14 27 хв 
Вчорайше 21.21 1 хв  21.22 35 хв 
Брівки 21.29 1 хв  21.30 43 хв 
Харліївка 21.39 1 хв  21.40 53 хв 
Попільня 21.49 1 хв  21.50 1 г  3 хв 
Саверці 21.56 1 хв  21.57 1 г  10 хв 
Чернявка 22.02 1 хв  22.03 1 г  16 хв 
Кожанка 22.10 1 хв  22.11 1 г  24 хв 
Триліси 22.18 1 хв  22.19 1 г  32 хв 
Фастів-1 22.30 1 г  44 хв 

У розкладі поїзда 6214 Козятин-1 — Фастів-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031