У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6214 Козятин — Фастів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Козятин - Фастів номер 6214 відправляється зі станції Козятин-1 о 20.22 і прибуває на станцію Фастів-1 о 22.19 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 57 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 21 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6214 Козятин - Фастів пролягає по таким станціям як Сестринівка, Вернигородок, Білосілля, Чорнорудка, Вчорайше, Брівки, Харліївка, Попільня, Чернявка, Кожанка, Триліси.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козятин-1 20.22
Сестринівка 20.33 1 хв  20.34 11 хв 
Вернигородок 20.39 1 хв  20.40 17 хв 
Білосілля 20.44 1 хв  20.45 22 хв 
Чорнорудка 20.49 1 хв  20.50 27 хв 
Вчорайше 20.58 1 хв  20.59 36 хв 
Брівки 21.07 11 хв  21.18 45 хв 
Харліївка 21.28 1 хв  21.29 1 г  6 хв 
Попільня 21.37 1 хв  21.38 1 г  15 хв 
Чернявка 21.49 1 хв  21.50 1 г  27 хв 
Кожанка 21.57 1 хв  21.58 1 г  35 хв 
Триліси 22.05 1 хв  22.06 1 г  43 хв 
Фастів-1 22.19 1 г  57 хв 

У розкладі поїзда 6214 Козятин-1 — Фастів-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930