У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6214 Козятин-1 — Фастів-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6214 сполученням Козятин-1 - Фастів-1 відправляється зі станції Козятин-1 о 20.22 і прибуває на станцію Фастів-1 о 22.19 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 57 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 11 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Сестринівка, Вернигородок, Білосілля, Чорнорудка, Вчорайше, Брівки, Харліївка, Попільня, Чернявка, Кожанка, Триліси.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козятин-1 20.22
Сестринівка 20.33 1 хв  20.34 11 хв 
Вернигородок 20.39 1 хв  20.40 17 хв 
Білосілля 20.44 1 хв  20.45 22 хв 
Чорнорудка 20.49 1 хв  20.50 27 хв 
Вчорайше 20.58 1 хв  20.59 36 хв 
Брівки 21.06 1 хв  21.07 44 хв 
Харліївка 21.17 1 хв  21.18 55 хв 
Попільня 21.26 1 хв  21.27 1 г  4 хв 
Чернявка 21.38 1 хв  21.39 1 г  16 хв 
Кожанка 21.46 1 хв  21.47 1 г  24 хв 
Триліси 21.54 1 хв  21.55 1 г  32 хв 
Фастів-1 22.19 1 г  57 хв 

У розкладі поїзда 6214 Козятин-1 — Фастів-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031