У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6216 Козятин — Фастів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Козятин - Фастів номер 6216 відправляється зі станції Козятин-1 о 20.53 і прибуває на станцію Фастів-1 о 22.37 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 44 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 32 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 12 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6216 Козятин - Фастів пролягає по таким станціям як Сестринівка, Вернигородок, Білосілля, Чорнорудка, Вчорайше, Брівки, Харліївка, Попільня, Саверці, Чернявка, Кожанка, Триліси.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Козятин-1 – Фастів-1 складає 35.00 гривень. Відстань між станціями – 92.6 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

В зв’язку з проведенням ремонтних робіт на дільниці Фастів-Козятин е/п № 6216 буде курсувати зміненим розкладом: - 16, 20, 22, 24, 28 травня Козятин-1 21:17 Сестринівка 21:28-21:29 Вернигородок 21:34-21:35 Білоcілля 21:39-21:40 Чорнорудка 21:44- 21:45 Вчорайше 21:52-21:53 Брівки 22:00-22:01 Харліївка 22:10-22:11 Попільня 22:20-22:21 Саверці 22:27-22:28 Чернявка 22:33-22:34 Кожанка 22:41-22:42 Триліси 22:49-22:50 Фастів-1 23:01.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козятин-1 20.53
Сестринівка 21.04 1 хв  21.05 11 хв 
Вернигородок 21.10 1 хв  21.11 17 хв 
Білосілля 21.15 1 хв  21.16 22 хв 
Чорнорудка 21.20 1 хв  21.21 27 хв 
Вчорайше 21.28 1 хв  21.29 35 хв 
Брівки 21.36 1 хв  21.37 43 хв 
Харліївка 21.46 1 хв  21.47 53 хв 
Попільня 21.56 1 хв  21.57 1 г  3 хв 
Саверці 22.03 1 хв  22.04 1 г  10 хв 
Чернявка 22.09 1 хв  22.10 1 г  16 хв 
Кожанка 22.17 1 хв  22.18 1 г  24 хв 
Триліси 22.25 1 хв  22.26 1 г  32 хв 
Фастів-1 22.37 1 г  44 хв 

У розкладі поїзда 6216 Козятин-1 — Фастів-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930