У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6216-6034 Козятин — Київ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Козятин - Київ номер 6216-6034 відправляється зі станції Козятин-1 о 07.11 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 10.19 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 8 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 34 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6216-6034 Козятин - Київ пролягає по таким станціям як Чорнорудка, Брівки, Попільня, Кожанка, Фастів-1, Мотовилівка, Васильків-1, Боярка, Вишневе, Київ-Волинський, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козятин-1 07.11
Чорнорудка 07.33 1 хв  07.34 22 хв 
Брівки 07.47 1 хв  07.48 36 хв 
Попільня 08.05 1 хв  08.06 54 хв 
Кожанка 08.22 1 хв  08.23 1 г  11 хв 
Фастів-1 08.40 13 хв  08.53 1 г  29 хв 
Мотовилівка 09.13 12 хв  09.25 2 г  2 хв 
Васильків-1 09.35 1 хв  09.36 2 г  24 хв 
Боярка 09.50 1 хв  09.51 2 г  39 хв 
Вишневе 10.00 1 хв  10.01 2 г  49 хв 
Київ-Волинський 10.07 1 хв  10.08 2 г  56 хв 
Караваєві Дачі 10.12 1 хв  10.13 3 г  1 хв 
Київ-Пас. 10.19 3 г  8 хв 

У розкладі поїзда 6216-6034 Козятин-1 — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031