У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6219 Красний Лиман — Фенольна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6219 сполученням Красний Лиман - Фенольна відправляється зі станції Красний Лиман о 08.30 і прибуває на станцію Фенольна о 11.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 55 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 23 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 32 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Брусин, 10 Км, Придонецька, Слов'янський курорт, Імені Кожушка, Слов'янськ, Шпичкине, Краматорськ, Дружківка, Кіндратівка, Костянтинівка, 6 Км, Кривий Торець.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Красний Лиман 08.30
Брусин 08.40 1 хв  08.41 10 хв 
10 Км 08.44 1 хв  08.45 14 хв 
Придонецька 08.51 1 хв  08.52 21 хв 
Слов'янський курорт 08.59 1 хв  09.00 29 хв 
Імені Кожушка 09.10 1 хв  09.11 40 хв 
Слов'янськ 09.17 18 хв  09.35 47 хв 
Шпичкине 09.49 1 хв  09.50 1 г  19 хв 
Краматорськ 10.00 2 хв  10.02 1 г  30 хв 
Дружківка 10.21 1 хв  10.22 1 г  51 хв 
Кіндратівка 10.31 1 хв  10.32 2 г  1 хв 
Костянтинівка 10.47 2 хв  10.49 2 г  17 хв 
6 Км 10.56 1 хв  10.57 2 г  26 хв 
Кривий Торець 11.08 1 хв  11.09 2 г  38 хв 
Фенольна 11.25 2 г  55 хв 

У розкладі поїзда 6219 Красний Лиман — Фенольна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031