У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6219 Красний Лиман — Фенольна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6219 сполученням Красний Лиман - Фенольна відправляється зі станції Красний Лиман о 08.15 і прибуває на станцію Фенольна о 11.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 0 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 23 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 37 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Брусин, 10 Км, Придонецька, Слов'янський курорт, Імені Кожушка, Слов'янськ, Шпичкине, Краматорськ, Дружківка, Кіндратівка, Костянтинівка, 6 Км, Кривий Торець.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Красний Лиман 08.15
Брусин 08.25 1 хв  08.26 10 хв 
10 Км 08.29 1 хв  08.30 14 хв 
Придонецька 08.36 1 хв  08.37 21 хв 
Слов'янський курорт 08.44 1 хв  08.45 29 хв 
Імені Кожушка 08.55 1 хв  08.56 40 хв 
Слов'янськ 09.02 23 хв  09.25 47 хв 
Шпичкине 09.39 1 хв  09.40 1 г  24 хв 
Краматорськ 09.50 2 хв  09.52 1 г  35 хв 
Дружківка 10.11 1 хв  10.12 1 г  56 хв 
Кіндратівка 10.21 1 хв  10.22 2 г  6 хв 
Костянтинівка 10.37 2 хв  10.39 2 г  22 хв 
6 Км 10.46 1 хв  10.47 2 г  31 хв 
Кривий Торець 10.58 1 хв  10.59 2 г  43 хв 
Фенольна 11.15 3 г 

У розкладі поїзда 6219 Красний Лиман — Фенольна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031