У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6221 Харків-Левада — Люботин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6221 сполученням Харків-Левада - Люботин відправляється зі станції Харків-Левада о 07.22 і прибуває на станцію Люботин о 08.24 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 2 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 12 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Верещаківка-Левадська, Диканівка, 6 Км, Нова Баварія, Хвилинка, Рижів, Пісочин, Рай-Оленівка, Коротич, Пост 21 Км, Водяна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Левада 07.22
Верещаківка-Левадська 07.27 1 хв  07.28 5 хв 
Диканівка 07.35 1 хв  07.36 13 хв 
6 Км 07.40 1 хв  07.41 18 хв 
Нова Баварія 07.47 1 хв  07.48 25 хв 
Хвилинка 07.50 1 хв  07.51 28 хв 
Рижів 07.55 1 хв  07.56 33 хв 
Пісочин 07.59 2 хв  08.01 37 хв 
Рай-Оленівка 08.04 1 хв  08.05 42 хв 
Коротич 08.08 1 хв  08.09 46 хв 
Пост 21 Км 08.14 1 хв  08.15 52 хв 
Водяна 08.18 1 хв  08.19 56 хв 
Люботин 08.24 1 г  2 хв 

У розкладі поїзда 6221 Харків-Левада — Люботин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031