У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6224 Курдюмівка — Красний Лиман Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6224 сполученням Курдюмівка - Красний Лиман відправляється зі станції Курдюмівка о 13.33 і прибуває на станцію Красний Лиман о 15.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 12 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Бахмут, Малоільшевська, Шевченка, Сіль, Зовна, Сіверськ, Ямпіль.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Курдюмівка 13.33
Бахмут 14.01 14 хв  14.15 28 хв 
Малоільшевська 14.20 1 хв  14.21 47 хв 
Шевченка 14.25 1 хв  14.26 52 хв 
Сіль 14.38 1 хв  14.39 1 г  5 хв 
Зовна 14.54 1 хв  14.55 1 г  21 хв 
Сіверськ 15.10 1 хв  15.11 1 г  37 хв 
Ямпіль 15.28 1 хв  15.29 1 г  55 хв 
Красний Лиман 15.45 2 г  12 хв 

У розкладі поїзда 6224 Курдюмівка — Красний Лиман можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
      
Березень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031