У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6225 Святогірськ — Фенольна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6225 сполученням Святогірськ - Фенольна відправляється зі станції Святогірськ о 18.50 і прибуває на станцію Фенольна о 22.57 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 7 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 8 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Форпостна, Красний Лиман, Брусин, Придонецька, Слов'янський курорт, Імені Кожушка, Слов'янськ, Шпичкине, Краматорськ, Дружківка, Кіндратівка, Костянтинівка, 6 Км, Кривий Торець.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Святогірськ 18.50
Форпостна 19.07 1 хв  19.08 17 хв 
Красний Лиман 19.30 40 хв  20.10 40 хв 
Брусин 20.19 1 хв  20.20 1 г  29 хв 
Придонецька 20.29 1 хв  20.30 1 г  39 хв 
Слов'янський курорт 20.35 1 хв  20.36 1 г  45 хв 
Імені Кожушка 20.44 1 хв  20.45 1 г  54 хв 
Слов'янськ 20.50 15 хв  21.05 2 г 
Шпичкине 21.19 1 хв  21.20 2 г  29 хв 
Краматорськ 21.30 2 хв  21.32 2 г  40 хв 
Дружківка 21.51 1 хв  21.52 3 г  1 хв 
Кіндратівка 22.02 1 хв  22.03 3 г  12 хв 
Костянтинівка 22.17 1 хв  22.18 3 г  27 хв 
6 Км 22.26 1 хв  22.27 3 г  36 хв 
Кривий Торець 22.39 1 хв  22.40 3 г  49 хв 
Фенольна 22.57 4 г  7 хв 

У розкладі поїзда 6225 Святогірськ — Фенольна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930