У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6226/6225 Дебальцеве — Макіївка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Дебальцеве - Макіївка номер 6226/6225 відправляється зі станції Дебальцеве о 16.30 і прибуває на станцію Макіївка-Пас. о 20.33 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 3 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 12 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 51 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6226/6225 Дебальцеве - Макіївка пролягає по таким станціям як 1067 Км, Волинцеве, Щебенка, 9 Км, Воля, Виноградники, Щебенка, Монахове, Кринична.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дебальцеве 16.30
Абрикосовий 16.34 1 хв  16.35 4 хв 
Булавин 16.41 1 хв  16.42 11 хв 
1067 Км 16.47 1 хв  16.48 17 хв 
Вуглегірськ 16.54 1 хв  16.55 24 хв 
1073 Км 16.59 1 хв  17.00 29 хв 
Волинцеве 17.07 1 хв  17.08 37 хв 
Єнакієве 17.14 1 хв  17.15 44 хв 
Виноградники 17.19 1 хв  17.20 49 хв 
Щебенка 17.25 16 хв  17.41 55 хв 
3 Км 17.45 1 хв  17.46 1 г  15 хв 
Воля 17.50 1 хв  17.51 1 г  20 хв 
9 Км 17.55 1 хв  17.56 1 г  25 хв 
Нижньокринка 18.02 30 хв  18.32 1 г  32 хв 
9 Км 18.36 1 хв  18.37 2 г  6 хв 
Воля 18.41 1 хв  18.42 2 г  11 хв 
3 Км 18.46 1 хв  18.47 2 г  16 хв 
Щебенка 18.53 16 хв  19.09 2 г  23 хв 
Виноградники 19.13 1 хв  19.14 2 г  43 хв 
Єнакієве 19.20 25 хв  19.45 2 г  50 хв 
Виноградники 19.49 1 хв  19.50 3 г  19 хв 
Щебенка 19.55 1 хв  19.56 3 г  25 хв 
1092 Км 19.59 1 хв  20.00 3 г  29 хв 
1094 Км 20.03 1 хв  20.04 3 г  33 хв 
Монахове 20.08 1 хв  20.09 3 г  38 хв 
1100 Км 20.12 1 хв  20.13 3 г  42 хв 
Каменоломня 20.15 1 хв  20.16 3 г  45 хв 
Кринична 20.24 1 хв  20.25 3 г  54 хв 
1110 Км 20.28 1 хв  20.29 3 г  58 хв 
Макіївка-Пас. 20.33 4 г  3 хв 

У розкладі поїзда 6226/6225 Дебальцеве — Макіївка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031