У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6226/6225 Дебальцеве — Макіївка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Дебальцеве - Макіївка номер 6226/6225 відправляється зі станції Дебальцеве о 16.30 і прибуває на станцію Макіївка-Пас. о 20.33 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 3 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 12 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 51 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6226/6225 Дебальцеве - Макіївка пролягає по таким станціям як 1067 Км, Волинцеве, Щебенка, 9 Км, Воля, Виноградники, Щебенка, Монахове, Кринична.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дебальцеве 16.30
Абрикосовий 16.34 1 хв  16.35 4 хв 
Булавин 16.41 1 хв  16.42 11 хв 
1067 Км 16.47 1 хв  16.48 17 хв 
Вуглегірськ 16.54 1 хв  16.55 24 хв 
1073 Км 16.59 1 хв  17.00 29 хв 
Волинцеве 17.07 1 хв  17.08 37 хв 
Єнакієве 17.14 1 хв  17.15 44 хв 
Виноградники 17.19 1 хв  17.20 49 хв 
Щебенка 17.25 16 хв  17.41 55 хв 
3 Км 17.45 1 хв  17.46 1 г  15 хв 
Воля 17.50 1 хв  17.51 1 г  20 хв 
9 Км 17.55 1 хв  17.56 1 г  25 хв 
Нижньокринка 18.02 30 хв  18.32 1 г  32 хв 
9 Км 18.36 1 хв  18.37 2 г  6 хв 
Воля 18.41 1 хв  18.42 2 г  11 хв 
3 Км 18.46 1 хв  18.47 2 г  16 хв 
Щебенка 18.53 16 хв  19.09 2 г  23 хв 
Виноградники 19.13 1 хв  19.14 2 г  43 хв 
Єнакієве 19.20 25 хв  19.45 2 г  50 хв 
Виноградники 19.49 1 хв  19.50 3 г  19 хв 
Щебенка 19.55 1 хв  19.56 3 г  25 хв 
1092 Км 19.59 1 хв  20.00 3 г  29 хв 
1094 Км 20.03 1 хв  20.04 3 г  33 хв 
Монахове 20.08 1 хв  20.09 3 г  38 хв 
1100 Км 20.12 1 хв  20.13 3 г  42 хв 
Каменоломня 20.15 1 хв  20.16 3 г  45 хв 
Кринична 20.24 1 хв  20.25 3 г  54 хв 
1110 Км 20.28 1 хв  20.29 3 г  58 хв 
Макіївка-Пас. 20.33 4 г  3 хв 

У розкладі поїзда 6226/6225 Дебальцеве — Макіївка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031