У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6226/6225 Дебальцеве — Ясинувата-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6226/6225 сполученням Дебальцеве - Ясинувата-Пас. відправляється зі станції Дебальцеве о 16.25 і прибуває на станцію Ясинувата-Пас. о 20.51 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 26 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 32 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 35 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 51 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 1067 Км, Волинцеве, Щебенка, 9 Км, Воля, Виноградники, Щебенка, Монахове, Кринична, 1118 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дебальцеве 16.25
Абрикосовий 16.29 1 хв  16.30 4 хв 
Булавин 16.35 1 хв  16.36 10 хв 
1067 Км 16.42 1 хв  16.43 17 хв 
Вуглегірськ 16.49 1 хв  16.50 24 хв 
1073 Км 16.55 1 хв  16.56 30 хв 
Волинцеве 17.02 1 хв  17.03 37 хв 
Єнакієве 17.10 1 хв  17.11 45 хв 
Виноградники 17.15 1 хв  17.16 50 хв 
Щебенка 17.21 16 хв  17.37 56 хв 
3 Км 17.41 1 хв  17.42 1 г  16 хв 
Воля 17.45 1 хв  17.46 1 г  20 хв 
9 Км 17.49 1 хв  17.50 1 г  24 хв 
Нижньокринка 17.56 16 хв  18.12 1 г  31 хв 
9 Км 18.15 1 хв  18.16 1 г  50 хв 
Воля 18.19 1 хв  18.20 1 г  54 хв 
3 Км 18.24 1 хв  18.25 1 г  59 хв 
Щебенка 18.31 29 хв  19.00 2 г  6 хв 
Виноградники 19.04 1 хв  19.05 2 г  39 хв 
Єнакієве 19.10 21 хв  19.31 2 г  45 хв 
Виноградники 19.35 1 хв  19.36 3 г  10 хв 
Щебенка 19.41 1 хв  19.42 3 г  16 хв 
1092 Км 19.45 1 хв  19.46 3 г  20 хв 
1094 Км 19.49 1 хв  19.50 3 г  24 хв 
Монахове 19.55 1 хв  19.56 3 г  30 хв 
1100 Км 19.59 1 хв  20.00 3 г  34 хв 
Каменоломня 20.03 1 хв  20.04 3 г  38 хв 
Кринична 20.10 1 хв  20.11 3 г  45 хв 
1110 Км 20.15 1 хв  20.16 3 г  50 хв 
Макіївка-Пас. 20.20 2 хв  20.22 3 г  55 хв 
1118 Км 20.36 1 хв  20.37 4 г  11 хв 
Ясинувата-Західна 20.43 1 хв  20.44 4 г  18 хв 
Ясинувата-Гірка 20.46 1 хв  20.47 4 г  21 хв 
Ясинувата-Пас. 20.51 4 г  26 хв 

У розкладі поїзда 6226/6225 Дебальцеве — Ясинувата-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031