У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6227 Красний Лиман — Бахмут Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6227 сполученням Красний Лиман - Бахмут відправляється зі станції Красний Лиман о 20.25 і прибуває на станцію Бахмут о 21.53 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 28 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 22 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 6 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Ямпіль, Сіверськ, Зовна, Сіль, Шевченка, Малоільшевська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Красний Лиман 20.25
Ямпіль 20.39 1 хв  20.40 14 хв 
Сіверськ 21.00 1 хв  21.01 35 хв 
Зовна 21.15 1 хв  21.16 50 хв 
Сіль 21.28 1 хв  21.29 1 г  3 хв 
Шевченка 21.40 1 хв  21.41 1 г  15 хв 
Малоільшевська 21.45 1 хв  21.46 1 г  20 хв 
Бахмут 21.53 1 г  28 хв 

У розкладі поїзда 6227 Красний Лиман — Бахмут можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031