У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6227 Красний Лиман — Бахмут Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6227 сполученням Красний Лиман - Бахмут відправляється зі станції Красний Лиман о 20.25 і прибуває на станцію Бахмут о 21.53 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 28 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 22 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 6 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Ямпіль, Сіверськ, Зовна, Сіль, Шевченка, Малоільшевська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Красний Лиман 20.25
Ямпіль 20.39 1 хв  20.40 14 хв 
Сіверськ 21.00 1 хв  21.01 35 хв 
Зовна 21.15 1 хв  21.16 50 хв 
Сіль 21.28 1 хв  21.29 1 г  3 хв 
Шевченка 21.40 1 хв  21.41 1 г  15 хв 
Малоільшевська 21.45 1 хв  21.46 1 г  20 хв 
Бахмут 21.53 1 г  28 хв 

У розкладі поїзда 6227 Красний Лиман — Бахмут можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930