У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6228 Курдюмівка — Красний Лиман Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Курдюмівка - Красний Лиман номер 6228 відправляється зі станції Курдюмівка о 05.03 і прибуває на станцію Красний Лиман о 07.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 2 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 10 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Бахмут, Малоільшевська, Шевченка, Сіль, Зовна, Сіверськ, Ямпіль.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Курдюмівка 05.03
Бахмут 05.31 4 хв  05.35 28 хв 
Малоільшевська 05.40 1 хв  05.41 37 хв 
Шевченка 05.45 1 хв  05.46 42 хв 
Сіль 05.58 1 хв  05.59 55 хв 
Зовна 06.14 1 хв  06.15 1 г  11 хв 
Сіверськ 06.30 1 хв  06.31 1 г  27 хв 
Ямпіль 06.48 1 хв  06.49 1 г  45 хв 
Красний Лиман 07.05 2 г  2 хв 

У розкладі поїзда 6228 Курдюмівка — Красний Лиман можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031