У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6228 Люботин — Харків-Левада Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6228 сполученням Люботин - Харків-Левада відправляється зі станції Люботин о 18.42 і прибуває на станцію Харків-Левада о 19.46 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 4 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 53 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 11 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Водяна, Пост 21 Км, Коротич, Рай-Оленівка, Пісочин, Рижів, Хвилинка, Нова Баварія, 6 Км, Диканівка, Верещаківка-Левадська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Люботин 18.42
Водяна 18.47 1 хв  18.48 5 хв 
Пост 21 Км 18.51 1 хв  18.52 9 хв 
Коротич 18.56 1 хв  18.57 14 хв 
Рай-Оленівка 19.00 1 хв  19.01 18 хв 
Пісочин 19.04 1 хв  19.05 22 хв 
Рижів 19.08 1 хв  19.09 26 хв 
Хвилинка 19.12 1 хв  19.13 30 хв 
Нова Баварія 19.17 1 хв  19.18 35 хв 
6 Км 19.25 1 хв  19.26 43 хв 
Диканівка 19.30 1 хв  19.31 48 хв 
Верещаківка-Левадська 19.41 1 хв  19.42 59 хв 
Харків-Левада 19.46 1 г  4 хв 

У розкладі поїзда 6228 Люботин — Харків-Левада можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031