У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6228 Люботин — Харків-Левада Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6228 сполученням Люботин - Харків-Левада відправляється зі станції Люботин о 18.42 і прибуває на станцію Харків-Левада о 19.46 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 4 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 53 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 11 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Водяна, Пост 21 Км, Коротич, Рай-Оленівка, Пісочин, Рижів, Хвилинка, Нова Баварія, 6 Км, Диканівка, Верещаківка-Левадська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

З 20/01 змінюється розклад
з 2021-01-20 по 2021-12-31: З 20/01/2021: п. № 6228 Люботин - Харків-Левада змінюється розклад руху, відправлення зі ст. Люботин 18.42, з.п. Водяне 18.47 - 18.48, з.п. 21 км. 18.51 - 18.52, з.п. Коротич 18.56 - 18.57, з.п. Рай-Оленівка 19.00 - 19.01, з.п. Пісочин 19.04 - 19.05, з.п. Рижов 19.08 - 19.09, з.п. Хвилинка 19.12 - 19.13, Нова Баврія 19.17 - 19.18, рзд. 6 км. 19.25 - 19.26, з.п. Диканівка 19.30 - 19.31, з.п. Верещаківка 19.41 - 19.42, прибуття на Харків-Левада о 19.46.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Люботин 18.42
Водяна 18.47 1 хв  18.48 5 хв 
Пост 21 Км 18.51 1 хв  18.52 9 хв 
Коротич 18.56 1 хв  18.57 14 хв 
Рай-Оленівка 19.00 1 хв  19.01 18 хв 
Пісочин 19.04 1 хв  19.05 22 хв 
Рижів 19.08 1 хв  19.09 26 хв 
Хвилинка 19.12 1 хв  19.13 30 хв 
Нова Баварія 19.17 1 хв  19.18 35 хв 
6 Км 19.25 1 хв  19.26 43 хв 
Диканівка 19.30 1 хв  19.31 48 хв 
Верещаківка-Левадська 19.41 1 хв  19.42 59 хв 
Харків-Левада 19.46 1 г  4 хв 

У розкладі поїзда 6228 Люботин — Харків-Левада можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728