У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6231 Святогірськ — Костянтинівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Святогірськ - Костянтинівка номер 6231 відправляється зі станції Святогірськ о 06.15 і прибуває на станцію Костянтинівка о 09.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 20 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 1 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Форпостна, Красний Лиман, Брусин, Придонецька, Слов'янський курорт, Імені Кожушка, Слов'янськ, Шпичкине, Краматорськ, Дружківка, Кіндратівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

В добу 26 листопада 2021 змінюється графік руху п/п № 6231 Святогiрськ-Костянтинiвка : Слов`янський курорт 07.40-07.41, Iм.Кожушко О.М. 07.49-07.50, Слов'янськ 07.58 (+3)-08.30 (граф).

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Святогірськ 06.15
Форпостна 06.34 1 хв  06.35 19 хв 
Красний Лиман 06.59 16 хв  07.15 44 хв 
Брусин 07.24 1 хв  07.25 1 г  9 хв 
Придонецька 07.34 1 хв  07.35 1 г  19 хв 
Слов'янський курорт 07.40 1 хв  07.41 1 г  25 хв 
Імені Кожушка 07.49 1 хв  07.50 1 г  34 хв 
Слов'янськ 07.55 35 хв  08.30 1 г  40 хв 
Шпичкине 08.43 1 хв  08.44 2 г  28 хв 
Краматорськ 08.52 2 хв  08.54 2 г  37 хв 
Дружківка 09.09 1 хв  09.10 2 г  54 хв 
Кіндратівка 09.19 1 хв  09.20 3 г  4 хв 
Костянтинівка 09.35 3 г  20 хв 

У розкладі поїзда 6231 Святогірськ — Костянтинівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031