У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6232 Фастів-1 — Миронівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6232 сполученням Фастів-1 - Миронівка відправляється зі станції Фастів-1 о 05.35 і прибуває на станцію Миронівка о 07.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 7 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 47 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 8 Км, Устинівка, Біла Церква, Томилівка, Чепеліївка, Житні Гори, Бушеве, Лютарський, Карапиші.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Фастів-1 05.35
Фастів-2 05.43 1 хв  05.44 8 хв 
8 Км 05.50 1 хв  05.51 15 хв 
Паляничинці 05.54 1 хв  05.55 19 хв 
Устинівка 06.01 1 хв  06.02 26 хв 
Гай 06.08 1 хв  06.09 33 хв 
Біла Церква 06.17 2 хв  06.19 42 хв 
Роток 06.26 2 хв  06.28 51 хв 
Томилівка 06.32 1 хв  06.33 57 хв 
Бірюки 06.37 1 хв  06.38 1 г  2 хв 
Чепеліївка 06.41 1 хв  06.42 1 г  6 хв 
Сухоліси 06.46 1 хв  06.47 1 г  11 хв 
Житні Гори 06.54 1 хв  06.55 1 г  19 хв 
Рокитне 07.01 1 хв  07.02 1 г  26 хв 
Бушеве 07.09 1 хв  07.10 1 г  34 хв 
Ольшаниця 07.14 1 хв  07.15 1 г  39 хв 
Лютарський 07.21 1 хв  07.22 1 г  46 хв 
Карапиші-2 07.25 1 хв  07.26 1 г  50 хв 
Карапиші 07.30 1 хв  07.31 1 г  55 хв 
Миронівка 07.42 2 г  7 хв 

У розкладі поїзда 6232 Фастів-1 — Миронівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031