У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6232 Фастів — Миронівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Фастів - Миронівка номер 6232 відправляється зі станції Фастів-1 о 05.33 і прибуває на станцію Миронівка о 07.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 7 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 47 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6232 Фастів - Миронівка пролягає по таким станціям як 8 Км, Устинівка, Біла Церква, Томилівка, Чепеліївка, Житні Гори, Бушеве, Лютарський, Карапиші.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Фастів-1 05.33
Фастів-2 05.41 1 хв  05.42 8 хв 
8 Км 05.48 1 хв  05.49 15 хв 
Паляничинці 05.52 1 хв  05.53 19 хв 
Устинівка 05.59 1 хв  06.00 26 хв 
Гай 06.06 1 хв  06.07 33 хв 
Біла Церква 06.15 2 хв  06.17 42 хв 
Роток 06.24 2 хв  06.26 51 хв 
Томилівка 06.30 1 хв  06.31 57 хв 
Бірюки 06.35 1 хв  06.36 1 г  2 хв 
Чепеліївка 06.39 1 хв  06.40 1 г  6 хв 
Сухоліси 06.44 1 хв  06.45 1 г  11 хв 
Житні Гори 06.52 1 хв  06.53 1 г  19 хв 
Рокитне 06.59 1 хв  07.00 1 г  26 хв 
Бушеве 07.07 1 хв  07.08 1 г  34 хв 
Ольшаниця 07.12 1 хв  07.13 1 г  39 хв 
Лютарський 07.19 1 хв  07.20 1 г  46 хв 
Карапиші-2 07.23 1 хв  07.24 1 г  50 хв 
Карапиші 07.28 1 хв  07.29 1 г  55 хв 
Миронівка 07.40 2 г  7 хв 

У розкладі поїзда 6232 Фастів-1 — Миронівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930