У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6233-6014 Біла Церква — Київ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Біла Церква - Київ номер 6233-6014 відправляється зі станції Біла Церква о 06.42 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 08.43 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 1 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 40 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 21 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6233-6014 Біла Церква - Київ пролягає по таким станціям як Фастів-2, Снітинка, Вишняки, Білки, Корчі, Глеваха, Малютянка, Тарасівка, Київ-Волинський.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Біла Церква 06.42
Устинівка 06.56 1 хв  06.57 14 хв 
Фастів-2 07.09 1 хв  07.10 27 хв 
Фастів-1 07.18 2 хв  07.20 36 хв 
Снітинка 07.25 1 хв  07.26 43 хв 
Сорочий Брід 07.30 1 хв  07.31 48 хв 
Вишняки 07.33 1 хв  07.34 51 хв 
Півні 07.36 1 хв  07.37 54 хв 
Білки 07.39 1 хв  07.40 57 хв 
Мотовилівка 07.44 1 хв  07.45 1 г  2 хв 
Корчі 07.48 1 хв  07.49 1 г  6 хв 
Васильків-1 07.55 1 хв  07.56 1 г  13 хв 
Глеваха 08.01 1 хв  08.02 1 г  19 хв 
Шляхова 08.04 1 хв  08.05 1 г  22 хв 
Малютянка 08.06 1 хв  08.07 1 г  24 хв 
Боярка 08.11 1 хв  08.12 1 г  29 хв 
Тарасівка 08.15 1 хв  08.16 1 г  33 хв 
Вишневе 08.21 1 хв  08.22 1 г  39 хв 
Київ-Волинський 08.30 2 хв  08.32 1 г  48 хв 
Караваєві Дачі 08.36 1 хв  08.37 1 г  54 хв 
Київ-Пас. 08.43 2 г  1 хв 

У розкладі поїзда 6233-6014 Біла Церква — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28