У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6233-6234 Близнюки — Красний Лиман Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6233-6234 сполученням Близнюки - Красний Лиман відправляється зі станції Близнюки о 10.30 і прибуває на станцію Красний Лиман о 14.34 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 4 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 30 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Дубове, Гаврилівка, Язикове, Барвенкове, Гусарівка, Бантишеве, Шидловська, Слов'янськ, Імені Кожушка, Слов'янський курорт, Придонецька, Брусин.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Близнюки 10.30
Дубове 10.46 1 хв  10.47 16 хв 
Гаврилівка 11.00 1 хв  11.01 30 хв 
Язикове 11.16 2 хв  11.18 46 хв 
Барвенкове 11.29 1 хв  11.30 59 хв 
Гусарівка 11.41 16 хв  11.57 1 г  11 хв 
Бантишеве 12.11 1 хв  12.12 1 г  41 хв 
Шидловська 12.27 1 хв  12.28 1 г  57 хв 
Слов'янськ 12.47 1 г 3 хв  13.50 2 г  17 хв 
Імені Кожушка 13.55 1 хв  13.56 3 г  25 хв 
Слов'янський курорт 14.05 1 хв  14.06 3 г  35 хв 
Придонецька 14.12 1 хв  14.13 3 г  42 хв 
Брусин 14.22 1 хв  14.23 3 г  52 хв 
Красний Лиман 14.34 4 г  4 хв 

У розкладі поїзда 6233-6234 Близнюки — Красний Лиман можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031