У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6235 Миронівка — Фастів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Миронівка - Фастів номер 6235 відправляється зі станції Миронівка о 17.32 і прибуває на станцію Фастів-1 о 19.38 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 6 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6235 Миронівка - Фастів пролягає по таким станціям як Карапиші-2, Ольшаниця, Рокитне, Сухоліси, Бірюки, Роток, Гай, Паляничинці, Фастів-2.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Миронівка 17.32
Карапиші 17.44 1 хв  17.45 12 хв 
Карапиші-2 17.48 1 хв  17.49 16 хв 
Лютарський 17.52 1 хв  17.53 20 хв 
Ольшаниця 18.00 1 хв  18.01 28 хв 
Бушеве 18.04 1 хв  18.05 32 хв 
Рокитне 18.12 1 хв  18.13 40 хв 
Житні Гори 18.17 1 хв  18.18 45 хв 
Сухоліси 18.25 1 хв  18.26 53 хв 
Чепеліївка 18.30 1 хв  18.31 58 хв 
Бірюки 18.34 1 хв  18.35 1 г  2 хв 
Томилівка 18.39 1 хв  18.40 1 г  7 хв 
Роток 18.46 2 хв  18.48 1 г  14 хв 
Біла Церква 18.54 2 хв  18.56 1 г  22 хв 
Гай 19.04 1 хв  19.05 1 г  32 хв 
Устинівка 19.12 1 хв  19.13 1 г  40 хв 
Паляничинці 19.19 1 хв  19.20 1 г  47 хв 
8 Км 19.24 1 хв  19.25 1 г  52 хв 
Фастів-2 19.30 1 хв  19.31 1 г  58 хв 
Фастів-1 19.38 2 г  6 хв 

У розкладі поїзда 6235 Миронівка — Фастів-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728