У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6235 Миронівка — Фастів-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6235 сполученням Миронівка - Фастів-1 відправляється зі станції Миронівка о 10.17 і прибуває на станцію Фастів-1 о 12.22 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Карапиші-2, Ольшаниця, Рокитне, Сухоліси, Бірюки, Роток, Гай, Паляничинці, Фастів-2.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Миронівка 10.17
Карапиші 10.29 1 хв  10.30 12 хв 
Карапиші-2 10.33 1 хв  10.34 16 хв 
Лютарський 10.37 1 хв  10.38 20 хв 
Ольшаниця 10.45 1 хв  10.46 28 хв 
Бушеве 10.49 1 хв  10.50 32 хв 
Рокитне 10.57 1 хв  10.58 40 хв 
Житні Гори 11.02 1 хв  11.03 45 хв 
Сухоліси 11.10 1 хв  11.11 53 хв 
Чепеліївка 11.15 1 хв  11.16 58 хв 
Бірюки 11.19 1 хв  11.20 1 г  2 хв 
Томилівка 11.24 1 хв  11.25 1 г  7 хв 
Роток 11.30 2 хв  11.32 1 г  13 хв 
Біла Церква 11.38 2 хв  11.40 1 г  21 хв 
Гай 11.48 1 хв  11.49 1 г  31 хв 
Устинівка 11.55 1 хв  11.56 1 г  38 хв 
Паляничинці 12.02 1 хв  12.03 1 г  45 хв 
8 Км 12.07 1 хв  12.08 1 г  50 хв 
Фастів-2 12.13 1 хв  12.14 1 г  56 хв 
Фастів-1 12.22 2 г  5 хв 

У розкладі поїзда 6235 Миронівка — Фастів-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930