У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6235 Миронівка — Фастів-1 Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6235 сполученням Миронівка - Фастів-1 відправляється зі станції Миронівка о 10.17 і прибуває на станцію Фастів-1 о 12.22 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Карапиші-2, Ольшаниця, Рокитне, Сухоліси, Бірюки, Роток, Гай, Паляничинці, Фастів-2.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Миронівка 10.17
Карапиші 10.29 1 хв  10.30 12 хв 
Карапиші-2 10.33 1 хв  10.34 16 хв 
Лютарський 10.37 1 хв  10.38 20 хв 
Ольшаниця 10.45 1 хв  10.46 28 хв 
Бушеве 10.49 1 хв  10.50 32 хв 
Рокитне 10.57 1 хв  10.58 40 хв 
Житні Гори 11.02 1 хв  11.03 45 хв 
Сухоліси 11.10 1 хв  11.11 53 хв 
Чепеліївка 11.15 1 хв  11.16 58 хв 
Бірюки 11.19 1 хв  11.20 1 г  2 хв 
Томилівка 11.24 1 хв  11.25 1 г  7 хв 
Роток 11.30 2 хв  11.32 1 г  13 хв 
Біла Церква 11.38 2 хв  11.40 1 г  21 хв 
Гай 11.48 1 хв  11.49 1 г  31 хв 
Устинівка 11.55 1 хв  11.56 1 г  38 хв 
Паляничинці 12.02 1 хв  12.03 1 г  45 хв 
8 Км 12.07 1 хв  12.08 1 г  50 хв 
Фастів-2 12.13 1 хв  12.14 1 г  56 хв 
Фастів-1 12.22 2 г  5 хв 

У розкладі поїзда 6235 Миронівка — Фастів-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930