У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6235-6020 Миронівка — Київ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Миронівка - Київ номер 6235-6020 відправляється зі станції Миронівка о 10.28 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 14.07 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 39 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 36 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 47 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6235-6020 Миронівка - Київ пролягає по таким станціям як Лютарський, Рокитне, Чепеліївка, Роток, Устинівка, Фастів-2, Сорочий Брід, Білки, Васильків-1, Шляхова, Тарасівка, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Миронівка 10.28
Карапиші 10.40 1 хв  10.41 12 хв 
Карапиші-2 10.44 1 хв  10.45 16 хв 
Лютарський 10.48 1 хв  10.49 20 хв 
Ольшаниця 10.56 1 хв  10.57 28 хв 
Бушеве 11.00 1 хв  11.01 32 хв 
Рокитне 11.08 1 хв  11.09 40 хв 
Житні Гори 11.13 1 хв  11.14 45 хв 
Сухоліси 11.21 1 хв  11.22 53 хв 
Чепеліївка 11.26 1 хв  11.27 58 хв 
Бірюки 11.30 1 хв  11.31 1 г  2 хв 
Томилівка 11.35 1 хв  11.36 1 г  7 хв 
Роток 11.41 2 хв  11.43 1 г  13 хв 
Біла Церква 11.49 2 хв  11.51 1 г  21 хв 
Гай 11.59 1 хв  12.00 1 г  31 хв 
Устинівка 12.06 1 хв  12.07 1 г  38 хв 
Паляничинці 12.13 1 хв  12.14 1 г  45 хв 
8 Км 12.18 1 хв  12.19 1 г  50 хв 
Фастів-2 12.24 1 хв  12.25 1 г  56 хв 
Фастів-1 12.33 10 хв  12.43 2 г  5 хв 
Снітинка 12.49 1 хв  12.50 2 г  21 хв 
Сорочий Брід 12.54 1 хв  12.55 2 г  26 хв 
Вишняки 12.58 1 хв  12.58 2 г  30 хв 
Півні 13.00 1 хв  13.01 2 г  32 хв 
Білки 13.03 1 хв  13.04 2 г  35 хв 
Мотовилівка 13.08 1 хв  13.09 2 г  40 хв 
Корчі 13.12 1 хв  13.13 2 г  44 хв 
Васильків-1 13.20 1 хв  13.21 2 г  52 хв 
888 Км 13.24 1 хв  13.25 2 г  56 хв 
Глеваха 13.27 1 хв  13.28 2 г  59 хв 
Шляхова 13.30 1 хв  13.31 3 г  2 хв 
Малютянка 13.33 1 хв  13.34 3 г  5 хв 
Боярка 13.37 1 хв  13.38 3 г  9 хв 
Тарасівка 13.41 1 хв  13.42 3 г  13 хв 
Вишневе 13.48 1 хв  13.49 3 г  20 хв 
Київ-Волинський 13.55 1 хв  13.56 3 г  27 хв 
Караваєві Дачі 14.00 1 хв  14.01 3 г  32 хв 
Київ-Пас. 14.07 3 г  39 хв 

У розкладі поїзда 6235-6020 Миронівка — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930