У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6236 Костянтинівка — Ізюм Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6236 сполученням Костянтинівка - Ізюм відправляється зі станції Костянтинівка о 08.20 і прибуває на станцію Ізюм о 13.47 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 27 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 58 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Кіндратівка, Дружківка, Краматорськ, Шпичкине, Слов'янськ, Імені Кожушка, Слов'янський курорт, Придонецька, Брусин, Красний Лиман, Форпостна, Святогірськ, Букине, Підгірки.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Костянтинівка 08.20
Кіндратівка 08.34 1 хв  08.35 14 хв 
Дружківка 08.44 1 хв  08.45 24 хв 
Краматорськ 09.04 1 хв  09.05 44 хв 
Шпичкине 09.14 1 хв  09.15 54 хв 
Слов'янськ 09.30 1 г 50 хв  11.20 1 г  10 хв 
Імені Кожушка 11.25 1 хв  11.26 3 г  5 хв 
Слов'янський курорт 11.35 1 хв  11.36 3 г  15 хв 
Придонецька 11.42 1 хв  11.43 3 г  22 хв 
Брусин 11.52 1 хв  11.53 3 г  32 хв 
Красний Лиман 12.04 26 хв  12.30 3 г  44 хв 
Форпостна 12.52 1 хв  12.53 4 г  32 хв 
Святогірськ 13.10 2 хв  13.12 4 г  50 хв 
Букине 13.30 1 хв  13.31 5 г  10 хв 
Підгірки 13.39 1 хв  13.40 5 г  19 хв 
Ізюм 13.47 5 г  27 хв 

У розкладі поїзда 6236 Костянтинівка — Ізюм можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031