У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6237 Красний Лиман — Фенольна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6237 сполученням Красний Лиман - Фенольна відправляється зі станції Красний Лиман о 15.00 і прибуває на станцію Фенольна о 17.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 58 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 25 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 33 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Брусин, 10 Км, Придонецька, Слов'янський курорт, Імені Кожушка, Слов'янськ, Шпичкине, Краматорськ, Дружківка, Кіндратівка, Костянтинівка, 6 Км, Кривий Торець.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

З усіма зупинками на всіх зуп.пунктах, крім ЗП 17 км.
з 2021-02-17 по 2021-12-12: Курсує щоденно, з усіма зупинками на всіх зупиночних пунктах крім з.п. 17 км.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Красний Лиман 15.00
Брусин 15.10 1 хв  15.11 10 хв 
10 Км 15.14 1 хв  15.15 14 хв 
Придонецька 15.21 1 хв  15.22 21 хв 
Слов'янський курорт 15.29 1 хв  15.30 29 хв 
Імені Кожушка 15.40 1 хв  15.41 40 хв 
Слов'янськ 15.47 20 хв  16.07 47 хв 
Шпичкине 16.21 1 хв  16.22 1 г  21 хв 
Краматорськ 16.32 2 хв  16.34 1 г  32 хв 
Дружківка 16.53 1 хв  16.54 1 г  53 хв 
Кіндратівка 17.03 1 хв  17.04 2 г  3 хв 
Костянтинівка 17.19 1 хв  17.20 2 г  19 хв 
6 Км 17.28 1 хв  17.29 2 г  28 хв 
Кривий Торець 17.41 1 хв  17.42 2 г  41 хв 
Фенольна 17.58 2 г  58 хв 

У розкладі поїзда 6237 Красний Лиман — Фенольна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930