У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6237 Красний Лиман — Фенольна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Красний Лиман - Фенольна номер 6237 відправляється зі станції Красний Лиман о 15.55 і прибуває на станцію Фенольна о 18.33 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 38 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 10 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 28 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6237 Красний Лиман - Фенольна пролягає по таким станціям як Брусин, Придонецька, Слов'янський курорт, Імені Кожушка, Слов'янськ, Шпичкине, Краматорськ, Дружківка, Кіндратівка, Костянтинівка, 6 Км, Кривий Торець.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Красний Лиман 15.55
Брусин 16.04 1 хв  16.05 9 хв 
Придонецька 16.14 1 хв  16.15 19 хв 
Слов'янський курорт 16.20 1 хв  16.21 25 хв 
Імені Кожушка 16.29 1 хв  16.30 34 хв 
Слов'янськ 16.35 15 хв  16.50 40 хв 
Шпичкине 17.03 1 хв  17.04 1 г  8 хв 
Краматорськ 17.12 2 хв  17.14 1 г  17 хв 
Дружківка 17.29 1 хв  17.30 1 г  34 хв 
Кіндратівка 17.39 1 хв  17.40 1 г  44 хв 
Костянтинівка 17.55 2 хв  17.57 2 г 
6 Км 18.05 1 хв  18.06 2 г  10 хв 
Кривий Торець 18.17 1 хв  18.18 2 г  22 хв 
Фенольна 18.33 2 г  38 хв 

У розкладі поїзда 6237 Красний Лиман — Фенольна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28