У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6237 Миронівка — Фастів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Миронівка - Фастів номер 6237 відправляється зі станції Миронівка о 17.20 і прибуває на станцію Фастів-1 о 19.26 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 6 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6237 Миронівка - Фастів пролягає по таким станціям як Карапиші-2, Ольшаниця, Рокитне, Сухоліси, Бірюки, Роток, Гай, Паляничинці, Фастів-2.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Миронівка – Фастів-1 складає 35.00 гривень. Відстань між станціями – 100.4 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Миронівка 17.20
Карапиші 17.32 1 хв  17.33 12 хв 
Карапиші-2 17.36 1 хв  17.37 16 хв 
Лютарський 17.40 1 хв  17.41 20 хв 
Ольшаниця 17.48 1 хв  17.49 28 хв 
Бушеве 17.52 1 хв  17.53 32 хв 
Рокитне 18.00 1 хв  18.01 40 хв 
Житні Гори 18.05 1 хв  18.06 45 хв 
Сухоліси 18.13 1 хв  18.14 53 хв 
Чепеліївка 18.18 1 хв  18.19 58 хв 
Бірюки 18.22 1 хв  18.23 1 г  2 хв 
Томилівка 18.27 1 хв  18.28 1 г  7 хв 
Роток 18.34 2 хв  18.36 1 г  14 хв 
Біла Церква 18.42 2 хв  18.44 1 г  22 хв 
Гай 18.52 1 хв  18.53 1 г  32 хв 
Устинівка 19.00 1 хв  19.01 1 г  40 хв 
Паляничинці 19.07 1 хв  19.08 1 г  47 хв 
8 Км 19.12 1 хв  19.13 1 г  52 хв 
Фастів-2 19.18 1 хв  19.19 1 г  58 хв 
Фастів-1 19.26 2 г  6 хв 

У розкладі поїзда 6237 Миронівка — Фастів-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930