У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6237 Миронівка — Фастів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Миронівка - Фастів номер 6237 відправляється зі станції Миронівка о 17.30 і прибуває на станцію Фастів-1 о 19.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6237 Миронівка - Фастів пролягає по таким станціям як Карапиші-2, Ольшаниця, Рокитне, Сухоліси, Бірюки, Роток, Гай, Паляничинці, Фастів-2.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Миронівка 17.30
Карапиші 17.41 1 хв  17.42 11 хв 
Карапиші-2 17.45 1 хв  17.46 15 хв 
Лютарський 17.49 1 хв  17.50 19 хв 
Ольшаниця 17.57 1 хв  17.58 27 хв 
Бушеве 18.01 1 хв  18.02 31 хв 
Рокитне 18.09 1 хв  18.10 39 хв 
Житні Гори 18.14 1 хв  18.15 44 хв 
Сухоліси 18.22 1 хв  18.23 52 хв 
Чепеліївка 18.27 1 хв  18.28 57 хв 
Бірюки 18.31 1 хв  18.32 1 г  1 хв 
Томилівка 18.36 1 хв  18.37 1 г  6 хв 
Роток 18.42 2 хв  18.44 1 г  12 хв 
Біла Церква 18.50 2 хв  18.52 1 г  20 хв 
Гай 19.00 1 хв  19.01 1 г  30 хв 
Устинівка 19.08 1 хв  19.09 1 г  38 хв 
Паляничинці 19.15 1 хв  19.16 1 г  45 хв 
8 Км 19.20 1 хв  19.21 1 г  50 хв 
Фастів-2 19.26 1 хв  19.27 1 г  56 хв 
Фастів-1 19.35 2 г  5 хв 

У розкладі поїзда 6237 Миронівка — Фастів-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930