У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6237 Миронівка — Фастів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Миронівка - Фастів номер 6237 відправляється зі станції Миронівка о 20.44 і прибуває на станцію Фастів-1 о 22.47 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 3 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6237 Миронівка - Фастів пролягає по таким станціям як Карапиші-2, Ольшаниця, Рокитне, Сухоліси, Бірюки, Роток, Гай, Паляничинці, Фастів-2.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Миронівка 20.44
Карапиші 20.55 1 хв  20.56 11 хв 
Карапиші-2 20.59 1 хв  21.00 15 хв 
Лютарський 21.03 1 хв  21.04 19 хв 
Ольшаниця 21.11 1 хв  21.12 27 хв 
Бушеве 21.15 1 хв  21.16 31 хв 
Рокитне 21.23 1 хв  21.24 39 хв 
Житні Гори 21.28 1 хв  21.29 44 хв 
Сухоліси 21.36 1 хв  21.37 52 хв 
Чепеліївка 21.41 1 хв  21.42 57 хв 
Бірюки 21.45 1 хв  21.46 1 г  1 хв 
Томилівка 21.50 1 хв  21.51 1 г  6 хв 
Роток 21.57 1 хв  21.58 1 г  13 хв 
Біла Церква 22.04 1 хв  22.05 1 г  20 хв 
Гай 22.13 1 хв  22.14 1 г  29 хв 
Устинівка 22.21 1 хв  22.22 1 г  37 хв 
Паляничинці 22.28 1 хв  22.29 1 г  44 хв 
8 Км 22.33 1 хв  22.34 1 г  49 хв 
Фастів-2 22.39 1 хв  22.40 1 г  55 хв 
Фастів-1 22.47 2 г  3 хв 

У розкладі поїзда 6237 Миронівка — Фастів-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031