У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6237-6032 Миронівка — Київ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Миронівка - Київ номер 6237-6032 відправляється зі станції Миронівка о 17.30 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 21.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 12 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 36 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 22 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6237-6032 Миронівка - Київ пролягає по таким станціям як Лютарський, Рокитне, Чепеліївка, Роток, Устинівка, Фастів-2, Сорочий Брід, Білки, Васильків-1, Шляхова, Тарасівка, Караваєві Дачі.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Миронівка 17.30
Карапиші 17.41 1 хв  17.42 11 хв 
Карапиші-2 17.45 1 хв  17.46 15 хв 
Лютарський 17.49 1 хв  17.50 19 хв 
Ольшаниця 17.57 1 хв  17.58 27 хв 
Бушеве 18.01 1 хв  18.02 31 хв 
Рокитне 18.09 1 хв  18.10 39 хв 
Житні Гори 18.14 1 хв  18.15 44 хв 
Сухоліси 18.22 1 хв  18.23 52 хв 
Чепеліївка 18.27 1 хв  18.28 57 хв 
Бірюки 18.31 1 хв  18.32 1 г  1 хв 
Томилівка 18.36 1 хв  18.37 1 г  6 хв 
Роток 18.42 2 хв  18.44 1 г  12 хв 
Біла Церква 18.50 2 хв  18.52 1 г  20 хв 
Гай 19.00 1 хв  19.01 1 г  30 хв 
Устинівка 19.08 1 хв  19.09 1 г  38 хв 
Паляничинці 19.15 1 хв  19.16 1 г  45 хв 
8 Км 19.20 1 хв  19.21 1 г  50 хв 
Фастів-2 19.26 1 хв  19.27 1 г  56 хв 
Фастів-1 19.35 45 хв  20.20 2 г  5 хв 
Снітинка 20.26 1 хв  20.27 2 г  56 хв 
Сорочий Брід 20.30 1 хв  20.31 3 г 
Вишняки 20.34 1 хв  20.35 3 г  4 хв 
Півні 20.38 1 хв  20.39 3 г  8 хв 
Білки 20.41 1 хв  20.42 3 г  11 хв 
Мотовилівка 20.45 1 хв  20.46 3 г  15 хв 
Корчі 20.49 1 хв  20.50 3 г  19 хв 
Васильків-1 20.56 1 хв  20.57 3 г  26 хв 
888 Км 21.00 1 хв  21.01 3 г  30 хв 
Глеваха 21.03 1 хв  21.04 3 г  33 хв 
Шляхова 21.06 1 хв  21.07 3 г  36 хв 
Малютянка 21.09 1 хв  21.09 3 г  39 хв 
Боярка 21.13 1 хв  21.14 3 г  43 хв 
Тарасівка 21.17 1 хв  21.18 3 г  47 хв 
Вишневе 21.23 1 хв  21.24 3 г  53 хв 
Київ-Волинський 21.30 1 хв  21.31 4 г 
Караваєві Дачі 21.35 1 хв  21.36 4 г  5 хв 
Київ-Пас. 21.42 4 г  12 хв 

У розкладі поїзда 6237-6032 Миронівка — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28