У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6238 Фастів — Миронівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Фастів - Миронівка номер 6238 відправляється зі станції Фастів-1 о 20.28 і прибуває на станцію Миронівка о 22.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 14 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6238 Фастів - Миронівка пролягає по таким станціям як 8 Км, Устинівка, Біла Церква, Томилівка, Чепеліївка, Житні Гори, Бушеве, Лютарський, Карапиші.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Фастів-1 20.28
Фастів-2 20.36 1 хв  20.37 8 хв 
8 Км 20.43 1 хв  20.44 15 хв 
Паляничинці 20.47 1 хв  20.48 19 хв 
Устинівка 20.54 1 хв  20.55 26 хв 
Гай 21.01 1 хв  21.02 33 хв 
Біла Церква 21.10 2 хв  21.12 42 хв 
Роток 21.20 2 хв  21.22 52 хв 
Томилівка 21.28 1 хв  21.29 1 г 
Бірюки 21.33 1 хв  21.34 1 г  5 хв 
Чепеліївка 21.37 1 хв  21.38 1 г  9 хв 
Сухоліси 21.42 1 хв  21.43 1 г  14 хв 
Житні Гори 21.50 1 хв  21.51 1 г  22 хв 
Рокитне 21.56 1 хв  21.57 1 г  28 хв 
Бушеве 22.04 1 хв  22.05 1 г  36 хв 
Ольшаниця 22.09 1 хв  22.10 1 г  41 хв 
Лютарський 22.19 1 хв  22.20 1 г  51 хв 
Карапиші-2 22.24 1 хв  22.25 1 г  56 хв 
Карапиші 22.30 1 хв  22.31 2 г  2 хв 
Миронівка 22.42 2 г  14 хв 

У розкладі поїзда 6238 Фастів-1 — Миронівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728