У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6240 Курдюмівка — Красний Лиман Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6240 сполученням Курдюмівка - Красний Лиман відправляється зі станції Курдюмівка о 20.13 і прибуває на станцію Красний Лиман о 22.13 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 0 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 53 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 7 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Бахмут, Малоільшевська, Шевченка, Сіль, Зовна, Сіверськ, Ямпіль.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Курдюмівка 20.13
Бахмут 20.41 1 хв  20.42 28 хв 
Малоільшевська 20.47 1 хв  20.48 34 хв 
Шевченка 20.52 1 хв  20.53 39 хв 
Сіль 21.05 1 хв  21.06 52 хв 
Зовна 21.21 1 хв  21.22 1 г  8 хв 
Сіверськ 21.37 1 хв  21.38 1 г  24 хв 
Ямпіль 21.55 1 хв  21.56 1 г  42 хв 
Красний Лиман 22.13 2 г 

У розкладі поїзда 6240 Курдюмівка — Красний Лиман можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031