У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6241 Варварівський — Гребінка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6241 сполученням Варварівський - Гребінка відправляється зі станції Варварівський о 03.40 і прибуває на станцію Гребінка о 07.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 55 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 24 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 31 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 684 Км, Рожнівка, Ічня, 720 Км, 727 Км, 732 Км, 738 Км, 746 Км, Линовиця, 773 Км, 780 Км, Тарасівка, 798 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Варварівський 03.40
Осинівка 03.47 1 хв  03.48 7 хв 
684 Км 03.55 1 хв  03.56 15 хв 
Більмачівка 04.04 1 хв  04.05 24 хв 
Рожнівка 04.14 1 хв  04.15 34 хв 
702 Км 04.23 1 хв  04.24 43 хв 
Ічня 04.33 2 хв  04.35 53 хв 
Августівський 04.48 1 хв  04.49 1 г  8 хв 
720 Км 04.55 1 хв  04.56 1 г  15 хв 
Коломійцеве 05.03 1 хв  05.04 1 г  23 хв 
727 Км 05.11 1 хв  05.12 1 г  31 хв 
729 Км 05.16 1 хв  05.17 1 г  36 хв 
732 Км 05.22 1 хв  05.23 1 г  42 хв 
Заїзд 05.28 1 хв  05.29 1 г  48 хв 
738 Км 05.35 1 хв  05.36 1 г  55 хв 
Прилуки 05.45 5 хв  05.50 2 г  5 хв 
746 Км 05.59 1 хв  06.00 2 г  19 хв 
750 Км 06.07 1 хв  06.08 2 г  27 хв 
Линовиця 06.14 1 хв  06.15 2 г  34 хв 
Грабарівка 06.29 1 хв  06.30 2 г  49 хв 
773 Км 06.39 1 хв  06.40 2 г  59 хв 
Сосинівка 06.47 1 хв  06.48 3 г  7 хв 
780 Км 06.54 1 хв  06.55 3 г  14 хв 
Пирятин 07.01 1 хв  07.02 3 г  21 хв 
Тарасівка 07.10 1 хв  07.11 3 г  30 хв 
База 07.22 1 хв  07.23 3 г  42 хв 
798 Км 07.28 1 хв  07.29 3 г  48 хв 
Гребінка 07.35 3 г  55 хв 

У розкладі поїзда 6241 Варварівський — Гребінка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031