У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6242 Фастів-1 — Миронівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6242 сполученням Фастів-1 - Миронівка відправляється зі станції Фастів-1 о 20.33 і прибуває на станцію Миронівка о 22.43 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 10 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 8 Км, Устинівка, Біла Церква, Томилівка, Чепеліївка, Житні Гори, Бушеве, Лютарський, Карапиші.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Фастів-1 20.33
Фастів-2 20.41 1 хв  20.42 8 хв 
8 Км 20.48 1 хв  20.49 15 хв 
Паляничинці 20.52 1 хв  20.53 19 хв 
Устинівка 20.59 1 хв  21.00 26 хв 
Гай 21.06 1 хв  21.07 33 хв 
Біла Церква 21.15 2 хв  21.17 42 хв 
Роток 21.24 2 хв  21.26 51 хв 
Томилівка 21.30 1 хв  21.31 57 хв 
Бірюки 21.35 1 хв  21.36 1 г  2 хв 
Чепеліївка 21.39 1 хв  21.40 1 г  6 хв 
Сухоліси 21.44 1 хв  21.45 1 г  11 хв 
Житні Гори 21.52 1 хв  21.53 1 г  19 хв 
Рокитне 21.59 1 хв  22.00 1 г  26 хв 
Бушеве 22.07 1 хв  22.08 1 г  34 хв 
Ольшаниця 22.12 1 хв  22.13 1 г  39 хв 
Лютарський 22.20 1 хв  22.21 1 г  47 хв 
Карапиші-2 22.25 1 хв  22.26 1 г  52 хв 
Карапиші 22.31 1 хв  22.32 1 г  58 хв 
Миронівка 22.43 2 г  10 хв 

У розкладі поїзда 6242 Фастів-1 — Миронівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031