У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6242 Тернопіль — Ланівці Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Тернопіль - Ланівці номер 6242 відправляється зі станції Тернопіль-Пас. о 09.15 і прибуває на станцію Ланівці о 11.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 33 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 17 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Шляхтинці, Лозова, Курники, Стегниківці, Івашківці, Збараж, Малий Глибочок, Красносільці, Зарудечко, Шили, Карначівка, Пахиня, Вишгородок, Білка, Бережанка, Коськівці.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Тернопіль-Пас. 09.15
Шляхтинці 09.34 1 хв  09.35 19 хв 
Лозова 09.41 1 хв  09.42 26 хв 
Курники 09.47 1 хв  09.48 32 хв 
Стегниківці 09.54 1 хв  09.55 39 хв 
Івашківці 10.00 1 хв  10.01 45 хв 
Збараж 10.15 1 хв  10.16 1 г 
Малий Глибочок 10.26 1 хв  10.27 1 г  11 хв 
Красносільці 10.37 1 хв  10.38 1 г  22 хв 
Зарудечко 10.45 1 хв  10.46 1 г  30 хв 
Шили 10.53 1 хв  10.54 1 г  38 хв 
Карначівка 11.00 1 хв  11.01 1 г  45 хв 
Пахиня 11.06 1 хв  11.07 1 г  51 хв 
Вишгородок 11.11 1 хв  11.12 1 г  56 хв 
Білка 11.20 1 хв  11.21 2 г  5 хв 
Бережанка 11.29 1 хв  11.30 2 г  14 хв 
Коськівці 11.39 1 хв  11.40 2 г  24 хв 
Ланівці 11.48 2 г  33 хв 

У розкладі поїзда 6242 Тернопіль-Пас. — Ланівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031