У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6244 Фенольна — Лозова Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6244 сполученням Фенольна - Лозова відправляється зі станції Фенольна о 18.25 і прибуває на станцію Лозова о 23.28 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 3 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 1 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Кривий Торець, 6 Км, Костянтинівка, Кіндратівка, Дружківка, Краматорськ, Шпичкине, Слов'янськ, Шидловська, Бантишеве, Гусарівка, Барвенкове, Язикове, Гаврилівка, Дубове, Близнюки, Пост 4 км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Фенольна 18.25
Кривий Торець 18.42 1 хв  18.43 17 хв 
6 Км 18.56 1 хв  18.57 31 хв 
Костянтинівка 19.08 1 хв  19.09 43 хв 
Кіндратівка 19.22 1 хв  19.23 57 хв 
Дружківка 19.31 1 хв  19.32 1 г  6 хв 
Краматорськ 19.51 1 хв  19.52 1 г  26 хв 
Шпичкине 19.59 1 хв  20.00 1 г  34 хв 
Слов'янськ 20.15 45 хв  21.00 1 г  50 хв 
Шидловська 21.19 1 хв  21.20 2 г  54 хв 
Бантишеве 21.35 1 хв  21.36 3 г  10 хв 
Гусарівка 21.49 1 хв  21.50 3 г  24 хв 
Барвенкове 22.02 1 хв  22.03 3 г  37 хв 
Язикове 22.13 1 хв  22.14 3 г  48 хв 
Гаврилівка 22.29 1 хв  22.30 4 г  4 хв 
Дубове 22.45 1 хв  22.46 4 г  20 хв 
Близнюки 23.04 1 хв  23.05 4 г  39 хв 
Пост 4 км 23.20 1 хв  23.20 4 г  55 хв 
Лозова 23.28 5 г  3 хв 

У розкладі поїзда 6244 Фенольна — Лозова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031