У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6244 Фенольна — Лозова Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6244 сполученням Фенольна - Лозова відправляється зі станції Фенольна о 18.55 і прибуває на станцію Лозова о 23.28 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 33 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 31 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Кривий Торець, 6 Км, Костянтинівка, Кіндратівка, Дружківка, Краматорськ, Шпичкине, Слов'янськ, Шидловська, Бантишеве, Гусарівка, Барвенкове, Язикове, Гаврилівка, Дубове, Близнюки, Пост 4 км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Фенольна 18.55
Кривий Торець 19.12 1 хв  19.13 17 хв 
6 Км 19.26 1 хв  19.27 31 хв 
Костянтинівка 19.38 1 хв  19.39 43 хв 
Кіндратівка 19.52 1 хв  19.53 57 хв 
Дружківка 20.01 1 хв  20.02 1 г  6 хв 
Краматорськ 20.21 1 хв  20.22 1 г  26 хв 
Шпичкине 20.29 1 хв  20.30 1 г  34 хв 
Слов'янськ 20.45 15 хв  21.00 1 г  50 хв 
Шидловська 21.19 1 хв  21.20 2 г  24 хв 
Бантишеве 21.35 1 хв  21.36 2 г  40 хв 
Гусарівка 21.49 1 хв  21.50 2 г  54 хв 
Барвенкове 22.02 1 хв  22.03 3 г  7 хв 
Язикове 22.13 1 хв  22.14 3 г  18 хв 
Гаврилівка 22.29 1 хв  22.30 3 г  34 хв 
Дубове 22.45 1 хв  22.46 3 г  50 хв 
Близнюки 23.04 1 хв  23.05 4 г  9 хв 
Пост 4 км 23.20 1 хв  23.20 4 г  25 хв 
Лозова 23.28 4 г  33 хв 

У розкладі поїзда 6244 Фенольна — Лозова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031